15
new stories - click to show

Tomáš Chlubna

Related to

Vítězný comeback Dynama řídil Antoníček. Hašlar srazil Hradec

6.October » Hokej.cz
Dvojici dohrávek v úterý nabídla Juniorská liga akademií, a byly to dvě naprosto rozdílné podívané. Zatímco na Vysočině padlo rovnou deset branek, v Mladé Boleslavi jen tři. Body se každopádně nedělily nikde.

Semrád ukončil kariéru. Hokejem jsem byl přesycený, říká

7.September » iDNES.cz
Čtyři roky po sobě patřil k nejproduktivnějším obráncům celé druhé ligy, takže jestli bude v příští sezoně havlíčkobrodskému A-týmu někdo skutečně chybět, pak rozhodně Tomáš Semrád. Osmadvacetiletý hokejista se totiž rozhodl ukončit kariéru.

PREVIEW: Jihlava skládá reparát. Vsadí na parádní obranu

4.September » Hokej.cz
Po loňském výbuchu, kdy se nekvalifikovala do horní nadstavbové skupiny, má Dukla co napravovat. Na Vysočině se proto udělalo dost změn.

Menšík v Oulu odboural stres, teď jde do QMJHL: Mám rád nové výzvy

4.August » Hokej.cz
Matouš Menšík strávil předchozí ročník ve Finsku, kde hájil barvy Oulu a zjistil, jak je na tom konkurence. Zanedlouho ho čeká další krok – krok za oceán. V QMJHL bude hrát za Charlottetown Islanders, kteří si ho společně s Jakubem Brabencem vybra...

Chlubna prodloužil s Duklou. Může ale odejít do Kanady

30.July » Hokej.cz
Nejmladší z pevných článků jihlavského kádru bude v Dukle pokračovat. Osmnáctiletý útočník Tomáš Chlubna podepsal na Vysočině novou jednoletou smlouvu.

Jiránek pokračuje v Dukle

Také v nadcházejícím ročníku Chance ligy oblékne hokejový útočník Tomáš Jiránek jihlavský dres. Kontrakt v Dukle prodloužil o jeden rok. Rokování se vlekla několik týdnů. „Někdy to tak bývá, ale důležité je, že jsme dospěli k dohodě,“ řekl jednate...

Po dlouhém jednání je jasno. Jiránek pokračuje v Jihlavě

24.June » Hokej.cz
Jihlava o jednoho ze svých nejzkušenějších útočníků nepřijde. Po několikaměsíčním vyjednávání se přece jen domluvila na prodloužení kontraktu s Tomášem Jiránkem.

Město ocenilo nejlepší sportovce Jihlavska za rok 2019. Vzpomínalo se i na Jiřího Švece

V pondělí 1. června se ve Velké gotické síni jihlavské radnice rozdávala ocenění za nejzářivější sportovní úspěchy v roce 2019. Mimo jiné byla předána také cena primátorky za přínos pro sport v Jihlavě.

Dukla má Strejčka se Zadražilem. Končí Pohl

První máj, v českých hokejových ligách přestupů čas… A jihlavská Dukla hýbala s kádrem opravdu hodně. Přicházejí obránci Jan Strejček s Filipem Eliášem, respektive forwardi Matěj Zadražil s Tomášem Havránkem. V kolonce odchodů je počet jmen dvojná...

Chlubna: Tato sezona mě posunula dopředu

21.April » Jihlavské listy
Z mladých odchovanců jihlavské Dukly je sedmnáctiletý útočník Tomáš Chlubna nejcennějším „zbožím“ na export. Zůstane, zvolí po vzoru svého otce Finsko, nebo zamíří do Ameriky? „Končí mi smlouva. Domlouváme se, co bude dál. Ve hře jsou všechny vari...

Vždycky jsem chtěl být ve všem nejlepší, hlásí Chlubna. Opustí Duklu?

24.March » Hokej.cz
I ve třetí reprezentační sezoně ovládl kanadské bodování svého ročníku, byť letos na to měl velký vliv odchod jeho parťáků do zámoří. Tomáš Chlubna se rozhodl zatím zůstat doma. V národním týmu tak dostal na hruď céčko a svůj talent dál piloval v ...

Příprava osmnáctky (zatím) beze změn. Začít má v úterý v Jihlavě

11.March » Hokej.cz
Situace kolem mistrovství světa do 18 let je značně nejistá, ovšem zatím se pro jeho účastníky nic nemění. I česká reprezentace má v plánu zahájit přípravu na vrchol sezony, a to už v příštím týdnu.

Tato informační stránka o Tomáš Chlubna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Chlubna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes