15
new stories - click to show

Eduard Klíma

Related to

Malina hasí problémy. Plánuje audit, komunikaci obstarají externisté

24.April » Seznam Zprávy
Energetický Holding Malina, který se potýká s problémy se zajištěním velkého množství zakázek, zahájil audit svých zakázek a instalací. Se zákazníky by pak mělo začít komunikovat externí kontaktní centrum.

Největší banky v USA vydělaly stamiliardy. Nedávná krize je posílila

24.April » Seznam Zprávy
Většina bankovních gigantů ve Spojených státech v prvním čtvrtletí letošního roku překonala očekávané zisky, a to navzdory nedávnému napětí v bankovním sektoru. V součtu vydělali téměř 800 miliard korun.

Boj o vedení Hospodářské komory: Babiš podpořil Pecinu

24.April » Seznam Zprávy
Místopředseda ODS Zdeněk Zajíček versus exministr vnitra Martin Pecina. Bývalého šéfa antimonopolního úřadu v boji o vedení Hospodářské komory podpořil expremiér Andrej Babiš.

Na Salzburg dopadlo komunistické kladivo

24.April » Seznam Zprávy
Dramatický titulek nejčtenějšího rakouského deníku Kronen Zeitung shrnuje první šok, který způsobila komunistická strana (KPÖ) dvouciferným výsledkem ve spolkové zemi Solnohradsko.

Za prodej osobních údajů dostal český Avast rekordní pokutu 350 milionů korun

24.April » Seznam Zprávy
Avast dostal od Úřadu pro ochranu osobních údajů pokutu 350 milionů korun za nepřímý prodej osobních údajů přes dceřinou společnost Jumpshot. Firma i úřad situaci odmítly komentovat. O pokutě informoval server Global Data Review.

Slovenské volby „po česku“: Další Babišův muž našel angažmá u sousedů

17.April » Seznam Zprávy
Marketingoví experti Andreje Babiše změnili české volební kampaně. Teď po deklarovaném rozchodu s ANO míří někteří z nich formovat volební boj na Slovensku. Tam se momentálně odehrává dramatický zápas o další směřování země.

Hromadné propouštění na poště začne v pátek

17.April » Seznam Zprávy
Předsedkyně největších odborů na poště Jindřiška Budweiserová pro Seznam Zprávy uvedla, že by hromadné propuštění mělo začít koncem tohoto týdne. Informaci potvrdil následně i mluvčí státního podniku.

Přebytek plynu. Nevídaný fenomén tlačí ceny dolů

17.April » Seznam Zprávy
Topná sezona je u konce a zásoby plynu jsou stále ve skvělé kondici. Za úspěšné zvládnutí plynárenské krize vděčíme slabé zimě i vysokým úsporám. Přebytek znamená nižší ceny i s ohledem na budoucnost, myslí si experti.

„Volám vám z mobilního telefonu!“ Od prvního telefonátu uběhlo 50 let

3.April » Seznam Zprávy
Přesně před 50 lety se uskutečnil první mobilní hovor na světě. Inženýr Martin Cooper tehdy zavolal svému profesnímu rivalovi z Manhattanu, aby mu sdělil, že zvládl technologii bezdrátového volání.

Benzin i nafta zdraží o koruny. Ropný kartel snížil těžbu

3.April » Seznam Zprávy
Organizace zemí vyvážejících ropu překvapila svět. Tentokrát svou zprávou o snížení těžby této suroviny, která v reakci zdražovala až o osm procent. Nárůst ceny se podle expertů dotkne i cen pohonných hmot.

Ani čekání na dobití, ani zelená image. O koupi elektroauta rozhoduje stále cena

23.March » Seznam Zprávy
Rostoucí zájem o elektromobilitu, nový způsob nákupu automobilů nebo měsíční předplatné on-line služeb v nových vozidlech. Na to a více se zaměřili analytici Deloitte v každoročním celosvětovém průzkumu automobilového sektoru.

Tři banky za týden. Jak chtějí USA zabránit dominu?

13.March » Seznam Zprávy
V USA padla třetí banka. Po Silvergate a Silicon Valley je v problémech rovněž Signature Bank. Vkladatelé budou mít přístup ke svým penězům od 13. března, úředníci slibují ochranu spotřebitelů a finančního systému.
Dana Filipi - politik za ODS

Tato informační stránka o Eduard Klíma zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eduard Klíma" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes