15
new stories - click to show

Jiří Šumný

Related to

V rakouských Alpách zřejmě laviny zasypaly čtyři lidi

3.December » Seznam Zprávy
Horská služba intenzivně pátrá v rakouských Alpách po dvou pohřešovaných lidech, které zřejmě zasypala lavina, další dvě osoby strhla masa sněhu v Korutanech. Žádnou stopu dosud nezachytili a oznámení horská služba prověřuje.

Kyjev obvinil Rusko z válečného zločinu. Podle videa zabíjí zajaté vojáky

3.December » Seznam Zprávy
Ukrajinská armáda obvinila ruské síly ze zastřelení nejméně dvou vzdávajících se ukrajinských vojáků v Doněcké oblasti. Po sociálních sítích se začalo šířit důkazné video. Jeho pravost ale zatím nelze nezávisle ověřit.

Vondráček: ANO se na ÚS kvůli konsolidačnímu balíčku obrátí po Novém roce

3.December » Seznam Zprávy
V nedělním pořadu Partie v televizi CNN Prima News kritizoval místopředseda hnutí ANO Radek Vondráček vládní konsolidační balíček. Podle jeho slov se nejsilnější parlamentní strana kvůli němu obrátí na Ústavní soud.

Válek projedná s šéfy pojišťoven cestu k růstu mezd ve zdravotnictví

3.December » Seznam Zprávy
Ředitelé zdravotních pojišťoven mají zítra připravit dodatek k úhradové vyhlášce na rozdělení necelých 10 miliard navíc lékařům a zdravotníkům. Uvedl to ministr zdravotnictví.

Za bombovým útokem na Filipínách stojí podle úřadů zahraniční teroristé

3.December » Seznam Zprávy
Filipínami otřásl bombový útok, který zasáhl křesťanskou mši. Nejméně čtyři lidé zemřeli, dalších padesát je zraněno. Spekuluje se o zapojení islámských separatistů, kteří patří pod Islámský stát.

Udeří mrazy, varují meteorologové

3.December » Seznam Zprávy
Sněžení už ustává, tvrdí meteorologové. Vydávají ale novou výstrahu – před silným mrazem, která platí pro celou zemi od nedělních 21:00 do pondělních 09:00. Během nedělní noci budou teploty klesat na minus 7 až minus 16 stupňů.

Hodiny čekání na ploše bez vody i jídla. Cestující se z Prahy do Londýna nedostali

2.December » Seznam Zprávy
Několikrát zrušený let, nocování na letišti, zbytečné hodiny v letadle bez jídla i vody. Tak líčí podnikatelka cestu do Londýna, který po více než dni skončila tam, kde začala: na pražském letišti.

Podívejte se: Davy lidí se tísnily na Staroměstském náměstí. Strom už září

2.December » Seznam Zprávy
Staroměstské náměstí i okolní ulice se odpoledne zaplnily davy Pražanů i turistů, kteří chtěli být svědky rozsvícení vánočního stromu. Fotoreportér Seznam Zpráv sledoval cestu stromu od pokácení, zdobení až k velkému finále.

Los rozhodnul. V Euru se po šestnácti letech uvidíme s Portugalci a Turky

2.December » Seznam Zprávy
Mistrovství Evropy ve fotbale má za sebou svůj los. Ten poslal český tým do skupiny s Portugalci a Turky. Trojici ještě doplní Gruzie, Řecko, Kazachstán nebo Lucembursko.

Nizozemsko může vést žena. Dcera přistěhovalců chce jednat i s Wildersem

20.November » Seznam Zprávy
Nadcházející volby můžou pro Nizozemsko znamenat novou éru. Po 13 letech odešel stávající premiér Mark Rutte a na jeho místo má zálusk strana, v jejímž čele stojí žena, možná první nizozemská premiérka.

Žebříček 100 nejcennějších firem. Spočítali jsme, kdo patří do České elity

20.November » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy zpracovaly žebříček tuzemských firem podle jejich hodnoty. Velkým podnikům se daří, dohromady je lze ocenit na víc než dva biliony. Kdo je v první stovce a na čem všem se dají v Česku vydělat velké peníze?

V kauze obřích podvodů na seniorech stíhá policie dalšího dodavatele energií

20.November » Seznam Zprávy
Více než tisíc seniorů přišlo často o celoživotní úspory, poškozených v kauze holdingu Ramfin přibývá. Kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu k případu připojili také firmu Národní energie.

Tato informační stránka o Jiří Šumný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Šumný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes