15
new stories - click to show

Tereza Gajdošíková

Related to

Prezident Pavel navrhl na ústavního soudce advokáta Milana Huláka

28.November » Seznam Zprávy
Tento čtvrtek bude jednat horní parlamentní komora o nominacích na ústavního soudce. Dalším kandidátem prezidenta Petra Pavla je advokát Milan Hulmák.

Hnutí ANO napadlo u Ústavního soudu zpřísnění lex Babiš

15.September » Seznam Zprávy
Hnutí ANO podalo k Ústavnímu soudu návrh na zrušení části takzvaného lex Babiš 2, tedy zpřísněného zákona o střetu zájmů.

Fond s vazbami na padlou Arcu prodá domy za miliardy

6.September » Seznam Zprávy
Zamítnutí reorganizačního plánu padlé investiční firmy Arca Investments spustilo hru o nemovitosti za osm miliard korun ze spřízněného fondu.

„Strach nemáme, ale jsme ve střehu,“ zní ze školy plné Romů a Ukrajinců

4.September » Seznam Zprávy
Redaktoři Seznam Zpráv strávili první školní den na brněnské základní škole, kde spolu studují desítky žáků z ukrajinské i romské menšiny. „Zlom přišel po smrtelné potyčce na Brněnské přehradě,“ shodují se místní.

Dva měsíce od rušení pošt. „Jsme přetížení,“ zní od zaměstnanců

3.September » Seznam Zprávy
Systém nekolabuje, ale lidé čekají déle, než byli zvyklí. Dva měsíce po rušení pošt si zákazníci České pošty zvykají na nové poměry. A stejně tak zaměstnanci. Jsou pod tlakem stížností a v době dovolených se nezastaví, popisují.

„Na batoh nemáme.“ Školní pomůcky svým dětem nemůžou pořídit stovky rodičů

1.September » Seznam Zprávy
Se školním rokem přichází potřeba nakoupit dětem přezůvky, aktovky nebo sešity. Ceny však rostou a část rodičů nemá na tisícové výdaje finanční prostředky. Redakce Seznam Zpráv mluvila se samoživiteli, kterých se problém týká.

Renáta Kellnerová s rodinou nově vlastní celou skupinu PPF

1.September » Seznam Zprávy
Renáta Kellnerová s rodinou, tedy s dcerami Annou Kellnerovou, Larou Kellnerovou, Marií Kellnerovou a Petrem Kellnerem ml., odkoupili minoritní podíly ostatních akcionářů a stali se tak stoprocentními vlastníky skupiny PPF.

Moravská Amazonie je o krok blíž získat vyšší ochranu. Ne všichni se radují

25.August » Seznam Zprávy
Ministerstvo životního prostředí předložilo záměr vyhlášení chráněné krajinné oblasti Soutok. Starostové místních obcí se neshodnou, zda je to pro oblast dobře. V Lanžhotě vytvořili občané proti vyhlášení petici.

„Pokud se potvrdí zjištění policie, je to závažné,“ říká opozice k Vaňkové

23.August » Seznam Zprávy
Opozice v Brně chce po primátorce Markétě Vaňkové (ODS) vysvětlení v kauze přidělování městských bytů. Detektivové uvedli, že jí radnice Brna-střed pod vedením politiků ODS přiklepla 300 čtverečních metrů k bydlení.

Bouřka míří k městu, ale někdy nezaprší. Vliv mají „tepelné ostrovy“

22.August » Seznam Zprávy
Česko opět zažívá tropické horko. Ulice jsou rozpálené i na 50 stupňů Celsia, v noci neklesne teplota pod dvacet. Mnohem hůře se ochlazují města beze srážek.

Dosud tajné spisy Stasi straší Finsko. Kvůli možným vazbám elity na Rusko

20.August » Seznam Zprávy
Měsíce po vstupu do NATO je Finsko pod tlakem, aby zveřejnilo dokumenty východoněmecké tajné policie. V nich jsou údajně uvedena jména Finů, kteří spolupracovali s ruskými rozvědkami.

Foto: Španělky porazily anglické lvice a jsou mistryněmi světa ve fotbale

20.August » Seznam Zprávy
Španělky porazily ve finále fotbalového šampionátu reprezentaci Anglie 1:0 díky trefě kapitánky Carmonaové. Evropské mistryně z Anglie stříbrem vyrovnaly dosud nejlepší výsledek na MS, zklamání po prohře ale bylo veliké.

Tato informační stránka o Tereza Gajdošíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Gajdošíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes