15
new stories - click to show

Jakub Škopek

Related to

Češi se nejvíc bojí o peníze a zdraví. Potíže očekává téměř polovina z nich

25.January » Seznam Zprávy
Češi si nejsou příliš jistí tím, co je čeká. Nejvíce se bojí o své zdraví a peníze. Práce a rodina jim dávají větší pocit bezpečí, ale stále ani polovinu toho, co by bylo optimální. Pozitivní je, že když přijde krize, umí šetřit.

Ústavní soud odmítl žádost Krejčíře o nový proces

25.January » Seznam Zprávy
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost Radovana Krejčíře. Domáhal se zrušení verdiktu, podle kterého si má v Česku odpykat 15 let ve vězení, a nového hlavního líčení.

Vrah v USA přežil popravu injekcí, na druhý pokus ho má usmrtit dusík

25.January » Seznam Zprávy
Poprava vězně Kennetha Smithe bude první od roku 1999, při které bude k usmrcení použit plyn. OSN metodu přirovnává k mučení. Smith v minulosti už jeden pokus o popravu přežil.

Sníh ochromil největší německé letiště

17.January » Seznam Zprávy
Frankfurtské letiště zrušilo lety kvůli ledovému zimnímu počasí. Cestující by mohli čelit problémům i kvůli doznívajícím následkům stávek.

„Přejdeme do aktivní obrany.“ Ukrajinský generál hovořil o stavu na frontě

17.January » Seznam Zprávy
Ukrajinský generálplukovník Oleksandr Syrskyj v rozhovoru pro agenturu Reuters přiznal, že Ukrajina není na frontě v dobré pozici a poslední měsíce se brání. Cílem by nyní podle něj mělo být udržení pozic a vyčerpání nepřítele.

ANO u korespondenční volby úplně otočilo. Čirý oportunismus, zní z koalice

17.January » Seznam Zprávy
Někdejší vláda Andreje Babiše ještě před pár lety korespondenční volbu podporovala. Hnutí ANO ale udělalo názorovou otočku a teď ji pro změnu kritizuje.

Rozdíl mezi zdravotní péčí pro muže a ženy stojí svět ročně bilion dolarů

17.January » Seznam Zprávy
Světové ekonomické fórum (WEF), které zasedá ve švýcarském Davosu, upozornilo na výrazný rozdíl v oblasti zdravotní péče poskytované mužům a ženám.

Nepálská policie zatkla duchovního vůdce. „Buddha Boye“ viní ze znásilnění a únosu

10.January » Seznam Zprávy
Nepálský spirituální vůdce zvaný Buddha Boy se měl na svých následovnících dopouštět trestných činů. Navzdory obviněním ho v Nepálu stále podporují tisíce lidí. Vnímají ho jako reinkarnaci Buddhy.

Thajsko zakáže rekreační užívání konopí. Legalizovalo ho před 18 měsíci

10.January » Seznam Zprávy
Thajská konzervativní vláda se chystá zvrátit rozhodnutí svých liberálních předchůdců. Pod přísnější legislativou budou lidem hrozit pokuty a dokonce vězení.

Lunární modul společnosti Astrobotic přišel o kritické množství paliva

8.January » Seznam Zprávy
Přistání na Měsíci bylo v rámci mise, v tuto chvíli podle agentury AP podle všeho odsouzené k zániku, plánované na 23. února.

Z Austrálie se v dohledné době republika nestane

8.January » Seznam Zprávy
Podle australské vlády není hlasování o výrazné ústavní změně prioritou, cesta k němu se však úplně neuzavírá. Podle australského premiéra důvodem není možný špatný vztah s britskou monarchií, ale přirozený vývoj země.

Poslední rozloučení i psychoterapie. Peníze pomohou rodinám obětí vraha

8.January » Seznam Zprávy
Univerzita Karlova začala vyplácet peněžní pomoc pozůstalým po tragické střelbě na filozofické fakultě. Ve sbírkách Češi vybrali desítky milionů korun.

Tato informační stránka o Jakub Škopek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Škopek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes