15
new stories - click to show

Vojtěch Kadaňka

Related to

V Bolívii objevili rekordně velkou zásilku drog, bylo v ní 8,7 tuny kokainu

6.January » Seznam Zprávy
Kokain se podařilo objevit v nákladním autě, které vezlo materiál na dřevěné podlahy. Policie zatkla čtyři osoby a provedla devět domovních prohlídek. Jedná se o rekordně velkou zásilku.

Beatles objektivem McCartneyho. Takhle nafotil jejich přelomové období

28.November » Seznam Zprávy
Fotografie pořízené Paulem McCartneym zachycují převratné období od konce roku 1963 do začátku roku následujícího, kdy se The Beatles stali mezinárodní senzací a změnili běh hudebních dějin. Fotografie teď vyšly knižně.

Jakýkoliv let přes Alpy je velmi rizikový, říká pilot k pádu letadla s Čechy

28.November » Seznam Zprávy
S leteckou licencí je to jako s řidičákem – může ho mít zkušený pilot i někdo, kdo má nalétáno zatím jen nutné minimum 45 hodin letu. Co stálo za víkendovou tragédií v Alpách, ale stále nevíme, říká pilot Michal Monoszon.

Pervitin až ke dveřím. Na Telegramu bují trh s drogami, zastavit nejde

26.November » Seznam Zprávy
Sehnat drogy on-line je v Česku otázka pár minut. Dostat se přitom dá i k málo dostupným a velmi nebezpečným látkám jako fentanyl. Policie internetový trh přirovnává k drakovi: „Useknete jednu hlavu a narostou mu další tři.“

Šimpanzí pavilon bez šimpanzů. Zoo utratila 100 milionů za nepoužitelný výběh

11.November » Seznam Zprávy
Nová expozice šimpanzů brněnské zoo stála sto milionů. Lidoopi do ní ale nemohou. Podle evropské koordinátorky chovu šimpanzů není dostatečně zabezpečená. Město nyní zvažuje žalobu na bývalého ředitele, který projekt připravoval.

Po rekordním období sucha zasáhla Somálsko „stoletá voda“

11.November » Seznam Zprávy
Celý východ Afriky, včetně Somálska, bojuje se záplavami a přívalovými dešti. OSN na pomoc se živlem a jeho následky vyčlenila 25 milionů dolarů. Stejná situace panuje i v částech Keni a Etiopie.

Dvě fronty, dvě verze balíčků. Potravinová banka rozlišuje Čechy a Ukrajince

10.November » Seznam Zprávy
Dvě fronty, ukrajinská a česká, denně čekají před potravinovou bankou na brněnském Cejlu. Místní si stěžují, že Ukrajinci dostávají lepší balíčky, podle vedení banky je to ale naopak.

Šťastné pondělí se opět představilo živě. Takto to vypadalo

10.November » Seznam Zprávy
Sejde se tak Andrej Babiš, Petr Pavel, Tomio Okamura a Petr Fiala v nejskvělejší zemi evropského postkomunistického bloku a věří, že se zvládnou dohodnout, co bude dál.

Prodal se vtip, který chtěl i Bill Gates. Stál čtyři miliony korun

30.October » Seznam Zprávy
Její samotný autor si původně ani nemyslel, že se do novin dostane. Podle vlastních slov poslal i lepší. Karikatura online světa byla tak nadčasová, že ji chtěl i Bill Gates. A kupec, který za ní dal miliony, o ni prosil 30 let.

V čele ruské armádní skupiny Dněpr stane velitel výsadkářů Těplinskij

30.October » Seznam Zprávy
Informace agentury TASS značí významné změny v ruské vojenské struktuře. Generálplukovník Oleg Makarevič byl podle nepotvrzených informací odvolán kvůli „ignorování situace na místě a zametání toho, co se děje, pod koberec“.

Sídliště, kde chybí škola, restaurace i koše, se chce „trhnout“

30.October » Seznam Zprávy
Lidé z brněnské čtvrti Sadová zvažují vytvoření samostatné městské části. Poslední kapkou jsou plány na výstavbu domu pro lidi s hendikepem na pozemku, kde by mohla vyrůst chybějící občanská vybavenost.

Teplý podzim věstí nový normál. Přijdou exotické nemoci i pole jako z Francie

29.October » Seznam Zprávy
Teplý podzim podle meteorologů výrazně vybočuje z dřívějšího normálu. Klimatologové dodávají, že naznačuje normál nový. Nestandardní počasí pokračující až do konce října může mít dopady nejen na zemědělce, ale i na zdraví lidí.

Tato informační stránka o Vojtěch Kadaňka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Kadaňka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes