15
new stories - click to show

Kateřina Křováková

Related to

O 20 procent levnější a bez čekání. Čínská auta se valí do Česka

20.February » Seznam Zprávy
Domácnosti a firmy čelí problémům s vysokou inflací a růstem cen energií. Projekt portálu Seznam Zprávy „Jak zvládnout krizi“ nabízí praktické informace, návody, nástroje, které mohou pomoci řešit či snížit dopady zdražování.

1300 každý týden. Do Česka stále přicházejí další uprchlíci z Ukrajiny

20.February » Seznam Zprávy
Lidé z Ukrajiny stále hledají v Česku ochranu před Putinovou válkou. Byť je jejich zaměstnanost dobrá, odborníci upozorňují na to, že skoro dvě třetiny pracují na méně kvalifikovaných pozicích.

TMBK: Traktory opravdu přijíždí do Prahy. Překvapila je nečekaná překážka

19.February » Seznam Zprávy
Zemědělci se sjeli do Prahy, budou protestovat před Ministerstvem zemědělství proti Green Dealu a systému dotací. Nečekali ovšem, kdo si je troufne hned na prahu hlavního města zastavit. Satirická koláž TMBK pro Seznam Zprávy.

Nejméně 26 životů si vyžádal masakr na Papui Nové Guineji

19.February » Seznam Zprávy
V provincii se kmenové střety s desítkami mrtvých ročně odehrávají opakovaně. Policie se jim snaží zabránit zastavením dodávek zbraní a munice do oblasti, loni se ji také na několik měsíců pokusila kompletně uzavřít.

Sílící vlna připlouvajících migrantů testuje výjimečnou španělskou laskavost

19.February » Seznam Zprávy
ANALÝZA. Zatímco v řadě zemí přispěl rostoucí počet přistěhovalců k vyostřené protiimigrační rétorice, ve Španělsku zatím podobné slogany volby nevyhrávají. Podle experta Martina Mejstříka se to ale může v budoucnu změnit.

Putinův palác i bohatství Medvěděva. Kauzy, kterými Navalnyj rozhněval Kreml

18.February » Seznam Zprávy
Fond boje proti korupci, který založil zesnulý kritik Kremlu Navalnyj, upozornil v roce 2021 na tajné sídlo ruského prezidenta Putina u Černého moře. Pod ruce se díval i exprezidentovi Medvěděvovi a dalším ruským předákům.

„Morálně zvrácené.“ Amnestie pro katalánské separatisty rozdělila Španělsko

11.February » Seznam Zprávy
„Separatistické myšlenky jsou v Katalánsku stále živé,“ uvedl v rozhovoru pro Seznam Zprávy novinář španělského listu El Mundo Iñaki Ellakuría. Amnestie pro stíhané katalánské lídry podle něj může vyvolat další snahy o odtržení.

Video: Ukrajina používá v bojích o Avdijivku kontroverzní munici

6.February » Seznam Zprávy
Kazetová munice je kritizovaná kvůli tomu, že se nedokáže zaměřit na konkrétní cíl. Některé státy ji proto zakázaly. Ukrajina si nastavila pravidla, která by měla omezit rizika spojená s těmito bombami.

ÚOHS zakázal uzavřít MMR smlouvy na digitalizaci z éry ministryně Dostálové

6.February » Seznam Zprávy
Ministerstvo pro místní rozvoj se opakovaně pokouší zakázky vzniklé za administrativy předchozí ministryně Kláry Dostálové (ANO) zrušit. Antimonopolní úřad mu nyní zakázal smlouvy uzavřít, podle jeho mluvčího jde jen o formalitu.

Dva pohledy na válku: Matka s dcerou popisují, jak jim invaze změnila život

6.February » Seznam Zprávy
„Jsme lidské bytosti, zvykneme si téměř na všechno. Žít takový život bych ale nikomu nepřála,“ říká mladá Ukrajinka Krystyna z Kyjeva. Seznam Zprávám poskytla rozhovor společně se svou matkou Svitlanou.

Oblíbená princezna je „mimo hru“. Zazářit může „nenáviděná“ Camilla

5.February » Seznam Zprávy
Mnozí Britové dlouhá léta Camillu vinili z rozpadu králova prvního manželství s princeznou Dianou. Během let si pracně vydobyla respekt. Teď, když chvíli drží monarchii v chodu, má jedinečnou příležitost dále vylepšit svou pozici.

Ukrajinu zahalil stín mobilizace. Bez nových branců už se dlouho neobejde

2.February » Seznam Zprávy
Pokud chce Kyjev nadále odolávat ruské agresi, musí zahájit rozsáhlou mobilizaci. Ukrajinští politici to vědí, k chystanému zákonu se ale příliš nehlásí. „Uvědomují si, že není příliš populární,“ uvádí pro SZ ukrajinská novinářka.
Vavřinec Hradilek - Český vodní slalomář, kajakář

Tato informační stránka o Kateřina Křováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Křováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes