15
new stories - click to show

Hilary Bouř

Related to

Překvapivé rozuzlení tragické nehody u nelegálního billboardu: sebevražda

22.August » Seznam Zprávy
Policie odložila případ řidiče, který na začátku roku zemřel po nárazu do nelegálního billboardu. Přestože se vyšetřovatelé zprvu zabývali umístěním billboardu a hledali jeho majitele, nakonec případ odložili.

Šéf vagnerovců zveřejnil první video od pokusu o vzpouru. Je zřejmě v Africe

22.August » Seznam Zprávy
Zahraničním médiím se video nepodařilo ověřit, z Prigožinova komentáře ovšem vyplývá, že se šéf vagnerovců nachází v Africe. Vzkazuje, že jeho muži činí kontinent „ještě svobodnější“. Verbuje také do svých řad nové bojovníky.

Kolínská Toyota od úterý letos podruhé zastaví výrobu. Chybí díly z Žebráku

21.August » Seznam Zprávy
Automobilka Toyota Motor Manufacturing Czech Republic v Kolíně od úterý zastaví letos podruhé výrobu kvůli nedostatku komponentů. Chybí jí díly, které automobilce dodává společnost Novares CZ Zebrak.

Fotky: Tropická bouře překvapila Kaliforňany. Pod vodou je i Údolí smrti

21.August » Seznam Zprávy
Na jih Kalifornie udeřila tropická bouře Hilary a zasáhla i nejsušší místa Spojených států. V Kalifornii je asi 65 tisíc odběratelů bez elektřiny.

Francie zažívá čtyřicítky. Paříž je v horku nejnebezpečnější metropolí Evropy

21.August » Seznam Zprávy
Po zkušenosti s vlnou nadměrných úmrtí z horka před dvaceti lety se sice Paříž snaží klimatickým změnám přizpůsobovat, stále ale zůstává nejnebezpečnější metropolí Evropy, co se týče úmrtí z horka.

Kompromitace slovenské tajné služby. Její šéf je mimo službu

21.August » Seznam Zprávy
Slovenská tajná služba je dočasně bez šéfa. Důvodem je razie a obvinění kvůli podezření z maření vyšetřování korupčních a jiných trestných činů.

Kazmův film vidělo za první víkend 290 tisíc lidí, je to nový český rekord

21.August » Seznam Zprávy
Absolutním rekordmanem zůstává snímek Avengers: Endgame, který za první čtyři dny vidělo v českých kinech 344 000 diváků.

Video: Bouře Hilary zaplavila nejvyprahlejší místo Severní Ameriky

21.August » Seznam Zprávy
Tropická bouře Hilary přinesla do americké Kalifornie neobvyklé záplavy. Tamní krajina – vysušená roky podprůměrných srážek – není schopná přívaly vody nasát. Příkladem jsou i povodně ve známém Údolí smrti.

Bouře Hilary zavlažila Údolí smrti

21.August » Novinky.cz
Bouře Hilary naplňuje předpovědi, že půjde o na vodu nejštědřejší cyklonu v historii amerických měření. Vodu přivedla až do Údolí smrti - nejvyprahlějšího místa Severní Ameriky. Upozornila na to agentura Reuters, jež publikovala video z tohoto místa.

Bouře Hilary udeřila na Kalifornii. Meteorologové varují před povodněmi

21.August » Deník.cz
Na jih Kalifornie udeřila bouře Hilary, jde o první tropický systém v tomto západoamerickém státě za posledních 84 let. Poté, co se o víkendu silou hurikánu prvního stupně přehnala přes mexický stát Baja California, nyní živel putuje severně do Neva…
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Hilary Bouř zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hilary Bouř" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes