15
new stories - click to show

Kristina Ciroková

Related to

Otec týraných chlapců pro ně chce milion korun od státu jako odškodné

26.February » Seznam Zprávy
František Š. žádá po Ministerstvu práce a sociálních věcí milion korun jako odškodnění pro své dva syny. Jejich matka je s druhem surově týrala, soud ji poslal do vězení. Otec přitom úřady léta upozorňoval, že matka děti bije.

Proč obří odpadková firma spadla do korupční kauzy v nemocnicích

23.February » Seznam Zprávy
Podle policie se u zakázky za více než 170 milionů vyplácely úplatky. Jde o smlouvu na svoz odpadu, kterou loni uzavřela Krajská zdravotní se společností Marius Pedersen. Ta patří mezi největší odpadové firmy u nás.

Začíná spanilá jízda traktorů. Chtějí si vytroubit méně kontrol a víc dotací

22.February » Seznam Zprávy
Zmírnění bruselského diktátu, méně kontrol i méně zboží z Ukrajiny, vyšší dotace. Přečtěte si, proč dnes nemusíte dorazit včas do práce či na schůzku.

Nejlepší český komiks roku? Srdcovka o (ne)příjemných milostných zážitcích

21.February » Seznam Zprávy
Kniha Jislové s názvem Srdcovka získala mimo jiné cenu za nejlepší komiksovou knihu roku 2023. Za přínos českému komiksu byl oceněn i Festival Ilustrace a komiksu FIK v Ústí nad Labem.

Velké nákupy. Pošta pořizuje dva tisíce nových aut

21.February » Seznam Zprávy
Česká pošta v letošním roce ve velkém obmění svůj vozový park. Státní podnik obdrží 1958 nových aut, z toho 250 jich bude na elektřinu.

Bibi je proti, USA s partnery už ale chystají palestinský stát

21.February » Seznam Zprávy
Palestinský stát měl podle Američanů vzniknout jedině díky jednání Izraelců s Palestinci. Masakr ze 7. října i následující válka v Gaze ale názory mezinárodního společenství mění. USA by mohly uznat Palestinu i jednostranně.

Nejvyšší soud odmítl dovolání družstva Svatopluk, členové musí zaplatit nájem

21.February » Seznam Zprávy
Družstvo Svatopluk tak musí zaplatit správci H-Systemu Josefu Monsportovi zhruba 18,26 milionu korun. Situace členů Svatopluku je specifická tím, že si byty na vlastní náklady dostavěli.

Válečný přehled bez „krvavého bulváru“. Čtěte naše Zprávy z bojiště

21.February » Seznam Zprávy
Na Seznam Zprávách vznikla více než stovka Zpráv z bojiště, seriálu z dílny Matouše Lázňovského. Jak takové zprávy vznikají a proč není vždy jednoduché tento žánr sepisovat? Čtěte rozhovor s autorem.

Náměstek VZP žije v levném bytě nadace pro psychiatrické pacienty

21.February » Seznam Zprávy
Náměstek ředitele VZP Jan Bodnár žije v bytě Nadace Bona. Ta se stará o psychiatrické pacienty, kterým poskytuje chráněné bydlení. Bodnár zároveň podepisuje smlouvy s Psychiatrickou nemocnicí Bohnice, která nadaci založila.

Pátrání po stopách sekt: od guru Járy po vesmírného instalatéra

16.February » Seznam Zprávy
Naše reportérka Kristina Ciroková podnikla další výlet do světa, kde se potkává podsvětí s dezinformacemi a cvoky. A opět je to podívaná nanejvýš bizarní, chvílemi snad až děsivá.

„Další mobilizace je nevyhnutelná.“ Válečný reportér o výzvách pro Ukrajinu

15.February » Seznam Zprávy
Na frontě mezi Ukrajinou a Ruskem panuje napjatá situace. Chybí munice i noví vojáci. „Ukrajina má problém dostat do armády další muže a vytvořit v nich pocit, že by bojovat měli,“ popisuje novinář Stefan Weichert žijící v Kyjevě.

Vůdce vesmírného hnutí vedl erotický privát. Skončilo to vraždou

15.February » Seznam Zprávy
V sektě ho považují za mimozemskou bytost, která přišla probudit lidstvo k lepšímu životu. Milan Berger je ve skutečnosti instalatér, který vedl v Kolíně erotický salon, kde dělala prostitutku i jeho manželka.

Tato informační stránka o Kristina Ciroková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristina Ciroková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes