15
new stories - click to show

Jiří Nádoba

Related to

Svět peněz zatím íránské nálety ignoruje. Čeká se na odpověď Izraele

15.April » Seznam Zprávy
Místo obávané kalamity je na světových burzách klid. Nic překotně nezdražuje ani nezlevňuje, obchodníci s akciemi a ropou spoléhají na to, že Západ dokáže Izraelcům rozmluvit odvetu a zastavit eskalaci.

Penta loni vydělala 12 miliard, začne nabízet spolujízdu investorům zvenčí

9.April » Seznam Zprávy
Penta se jako jedna z mála velkých domácích finančních skupin otevře pro investory zvenčí. Chystá fond, aby získala víc kapitálu na další růst svých firem. Za to se půjde svézt na jejich ziscích. Pro Fortunu Penta hledá partnera.

Penta jde ve zdravotnictví do dalšího oboru, chce léčit lidi doma

9.April » Seznam Zprávy
Penta Hospitals kupuje od investičního fondu Genesis firmu Homecare Holding, která se zabývá domácí péčí. Bude jedním z největších privátních hráčů v oboru a chce dál růst.

Glosa: „Shut up“ a zase nám to hoďte, vzkazuje ODS

8.April » Seznam Zprávy
Jedna věc je být arogantní na novináře, politické oponenty nebo soupeřovy voliče. To může části voličů ODS nejspíš i imponovat. Ale úplně jiná věc je být arogantní vůči vlastním voličům.

Naše země nevzkvétá. Klaus cituje Havla a navrhuje „radikální změnu“

8.April » Seznam Zprávy
Václav Klaus představil svou novou knihu. Kritizuje v ní vládu i NERV za povrchní a zelená opatření a navrhuje vlastních 19 bodů, jak na to. Rád by pro ně nadchl někoho v politice.

Cash Only: Nemovitostí bude dostatek. Stačí je výrazně zdanit

7.April » Seznam Zprávy
Vyšší daně z nemovitostí by přinutily velké množství lidí v Praze, Brně a dalších městech prodávat své nemovitosti, a na trhu by zavládl nadbytek.

Kdo v Česku dává planetě nejvíc zabrat. Vyšel nový žebříček

7.April » Seznam Zprávy
Každoroční unijní inventura emisních povolenek ukázala firmy s největší uhlíkovou stopou. Vedou obvyklí podezřelí – ČEZ, Tykač a Třinecké železárny. Všichni slibují, že se časem polepší.

Žalobce potvrdil, že kauza reklamy na Čapím hnízdě končí

4.April » Seznam Zprávy
Firmy Babišova Agrofertu si na staveništi odlehlého sídla zaplatily reklamu za desítky milionů. Úřadům se však nepodařilo prokázat, že by šlo o fintu, která dodala peníze do vznikající Farmy Čapí hnízdo a holdingu snížila daně.

Křetínský couvá z uhlí v Německu a na Slovensku, má slíbené slušné odškodné

4.April » Seznam Zprávy
V Německu končí dvě Křetínského elektrárny kvůli státem nařízenému útlumu uhlí a odeznění plynové krize. Na Slovensku se provoz přestává ekonomicky vyplácet. Pro českého miliardáře z toho kouká odškodné.

Lidé zaplatí, ale Nový Prostor si nevezmou. Pomoc lidem bez domova to táhne do minusu

4.April » Seznam Zprávy
Z dobře míněné pomoci člověku v tíživé situaci se snadno může stát systémový problém. Nový Prostor upozorňuje, že je dobré si koupený časopis vždy odnést a prodejce případně podpořit dalším způsobem – například pomocí bonus klubu.

Po Ševčíkovi se do čela fakulty hlásí dva lidé, jedním je bývalý radní ČNB

4.April » Seznam Zprávy
Na volné místo děkana Národohospodářské fakulty VŠE se hlásí dva muži zevnitř instituce – Pavel Řežábek a Zdeněk Chytil.

Nálada v průmyslu se mírně zlepšila, ale pořád za moc nestojí

2.April » Seznam Zprávy
Nový průzkum nálady mezi českými průmyslníky ukázal nejlepší čísla od léta 2022, kdy v Evropě zdivočely ceny energií a Německo spadlo do problémů. Firmy ale zůstávají nervózní.
Erik Tabery - Český novinář

Tato informační stránka o Jiří Nádoba zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Nádoba" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes