15
new stories - click to show

Lukáš Valášek

Related to

Místopředsedovi od Babiše radí prezident z falešné policejní federace

23.February » Seznam Zprávy
Nový místopředseda hnutí ANO a poslanec Robert Králíček si jako člen komisí pro kontrolu tajných služeb a policie platí za asistenta letitého prezidenta policejní federace, od které se však Policie České republiky distancuje.

Nové lži v kauze vraždy ve Slopném: policisté uvěřili recidivistům

22.February » Seznam Zprávy
Policejní prověrka postupu vyšetřovatelů v kauze Slopné skončila překvapivě: policisté uvěřili recidivistům, kteří obvinili reportérky Seznam Zpráv z manipulací. Novinářky přitom ani nevyslechli.

Plán proti korupci ve zbrojních tendrech? Naivní, smáli se vojenští policisté

17.February » Seznam Zprávy
Vojenská policie zveřejnila výslechy svých sedmi elitních detektivů, kteří měli být součástí týmu na vyhledávání korupce při obřích zbrojních zakázkách. Přiznali, že záměr tehdejšího náčelníka označili za naivní a nic nedělali.

Křivě vypovídal, řekl soud. Vrchního exekutora dostihl spor o podstrčené exekuci

16.February » Seznam Zprávy
Prezident komory exekutorů Jan Mlynarčík podle pravomocného rozsudku nezákonně podstrčil dokument, kde se dlužník upsal k horentní pokutě. Exekuci pak prováděl sám Mlynarčík, který musí dnes případ vysvětlovat.

Blažkův náměstek dlužil 8 let resortu desítky tisíc. Zaplaceno, řekl teď po dotazu

10.February » Seznam Zprávy
Z ministerstva spravedlnosti zmizely knihy za desítky tisíc korun napsané na nynějšího náměstka Antonína Stanislava. Zaplacení škody Stanislav oznámil po osmi letech. Až když se ho na dluh zeptaly Seznam Zprávy.

Jedna země, dva systémy: Ignorovat zákony je dovoleno, ale jen ve státním

9.February » Seznam Zprávy
Případ premiérova „zapomenutého“ konta v Podnikatelské družstevní záložně, který otevřely Seznam Zprávy, se nakonec dostal až na půdu Sněmovny. Nebyla to ale jediná kauza, které se redakce v uplynulých dnech věnovala.

Úplatek 360 tisíc. V bytové kauze obžalovali šéfa krajské policejní „sledky“

8.February » Seznam Zprávy
Olomoucké vrchní státní zastupitelství pokračuje ve stíhání těch, kteří měli v Brně uplácet, aby získali městské byty. Nyní podalo obžalobu na dosavadního šéfa jihomoravského policejního sledovacího útvaru.

Řidič Blažkova náměstka kšeftoval s vězni. Ministerstvo tvrdilo, že to neví

7.February » Seznam Zprávy
Vězeňská služba posílá odsouzené pracovat i na Ministerstvo spravedlnosti, kterému podléhá. Ti tam ale porušovali podmínky trestu – kupovali alkohol, měli mobily či chodili ven v civilu. Peníze zajišťoval řidič Blažkova náměstka.

Blažkův náměstek, který prchal z WC, skončil na neplaceném volnu

5.February » Seznam Zprávy
Náměstek ministra spravedlnosti Antonín Stanislav po sérii svých kauz nečekaně zmizel z úřadu. Ministr Pavel Blažek tvrdí, že je jeho náměstek z osobních důvodů na několikaměsíčním neplaceném volnu. Jeho délku ale neupřesnil.

Čtyřikrát mu poradili, kam investovat. Čtyřikrát přišla policie

26.January » Seznam Zprávy
Příběh Petra Doležala ukazuje, že velké investiční krachy posledních let mají pojítko –⁠ finanční poradce. Muž pracující jako IT expert zděšeně sledoval, jak ve čtyřech firmách, kam investoval miliony, postupně zasahuje NCOZ.

Energie jsou nejlevnější od roku 2021. Někteří to už brzy poznají v peněžence

26.January » Seznam Zprávy
Ceny energií klesly na úroveň z roku 2021. Těžit z toho budou především lidé se spotovými produkty, kterých v minulém roce přibylo. Pokud ale pokles vydrží, pocítí ho všichni zákazníci.

Úspory lidí šly do ruské propagandy, směrovali je tam finanční poradci

26.January » Seznam Zprávy
Padl řetězec firem, přes který mizely stamiliony z úspor Čechů v ruské propagandě, ale také v nákupech luxusu v Pařížské ulici. Systém stál na finančních poradcích, kteří lidem radili, kam mají nesměrovat své úspory.
Ivan Gabal - Český politik sociolog

Tato informační stránka o Lukáš Valášek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Valášek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes