15
new stories - click to show

Naomi Adachi

Related to

Super Mario versus Hyper Pop. Naomi Adachi se přes hry dostává k hudbě

17.December » ČRo
Do Flámu zavítala influencerka, herečka, moderátorka a videoherní guru Naomi Adachi. Stal se z Flámu pořad o hrách? A co jsme si stihli zapařit?

Naomi Adachi: Štítím se opic

21.October » RadioWave
V dada rubrice Brambora s vejcem se tentokrát Ivana s Alešem dovolali herečce a moderátorce Naomi Adachi. Zastihli jí zrovna na nákupu, a proto hned v úvodu telefonického minirozhovoru prozradila zásadní informaci, že si byla pořídit toaletní papí...

Inspirace od Avon: Tropický look s Naomi Adachi

18.August » Žena-in.cz
Léto je již v plném proudu a AVON pro Vás ve spolupráci s influencerkou Naomi Adachi vytvořili tropický make-up look, takže i když letos nemůžete vyrazit k moři, nebo přeci jen máte obavy, naličte a oblečte se tak, jako by bylo moře přímo před vám...

Smrt lásce, smrt příčetnosti! The Kissing Booth je rakovinou mezi romantickými komediemi

7.August » ČRo
Esenci niterně nerudného dědkovství Aleše a Tondy rozvířila herečka, gamerka a milovnice košatých knírků Naomi Adachi jako Elon Musk vody egyptského Twitteru.

Minimalistický look inspirovaný Japonskem: Přirozená a šik zároveň

16.July » Žena-in.cz
Ve spolupráci se značkami AVON a Rowenta jsme vytvořili tři vlasové a make-up looky pro letní sezónu. Jedním z nich je minimalistický look „návrat ke kořenům“, v kterém se během léta budete cítit velmi jemně a přirozeně.

Videohry nás mohou spoustu věcí naučit, myslí si gamerka Naomi Adachi

9.July » Radio Junior
Věnuje se modelingu i herectví a do toho stíhá hodnotit počítačové hry. Navíc umí japonsky, protože její otec odtamtud pochází. Jaké to bylo vyrůstat mezi dvěma kulturami?

Hravý festivalový look na léto: Barevnost, divokost a vášeň pro zábavu

3.July » Žena-in.cz
Ve spolupráci se značkami AVON a Rowenta jsme vytvořili tři vlasové a make-up looky pro letní sezónu. Jedním z nich je hravý festivalový look, v kterém můžete vyrazit na koncert nebo třeba letní party.

Dny evropského filmu: Tajemné vzkazy na toastech, zlatý věk burlesky a dluhová krize

15.June » Kinobox.cz
Již zítra, v úterý 16. června, začínají 27. Dny evropského filmu (DEF). Hlavní část programu se bude konat v Praze, Brně a poprvé také v Ostravě. Následně se přehlídka přesune v rámci festivalových ozvěn do dalších šesti měst.

Festival Dny evropského filmu začíná již zítra – projekce obohatí přítomnost mnoha známých osobností

15.June » Tojesenzace.cz
Již zítra začínají 27. Dny evropského filmu (DEF). Hlavní část programu se bude konat v Praze, Brně a poprvé také

Naomi v Japonsku: Schovejte tetování, dojídejte a srkejte!

12.June » Ženy.cz
Naomi Adachi je herečka, moderátorka, gamerka a influencerka. Jak sama říká, je Češka v Japonsku a Japonka v Čechách. Studuje divadelní vědu na Karlově Univerzitě v Praze, do Japonska létá za svou rodinou přibližně dvakrát do roka. A tentokrát vás...

Naomi v Japonsku: Typické sushi? Prostě úplně něco jiného než v Česku!

3.June » Ženy.cz
Naomi Adachi je herečka, moderátorka, gamerka a influencerka. Jak sama říká, je Češka v Japonsku a Japonka v Čechách. Studuje divadelní vědu na Karlově Univerzitě v Praze, do Japonska létá za svou rodinou přibližně dvakrát do roka. A tentokrát vás...
Michaela Nosková - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Naomi Adachi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Naomi Adachi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes