15
new stories - click to show

Michal Šašek

Related to

Vesnické krámky pomohou informovat o očkování, seniorům nabídnou letáky

20.January » iRegiony Impuls
Hejtmanství začne do družstevních prodejen ve vesnicích a obcích Plzeňského kraje distribuovat letáky s aktuálními informace souvisejícími s epidemií covid-19. Tímto způsobem chce docílit toho, aby se důležité informace dostaly především k seniorů...

Internetový Juniorfest sklidil úspěch, zájem diváků předčil očekávání

28.November » Plzeňský deník
Ačkoliv jeho organizátoři plánovali rozšíření Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Juniorfest do on-line světa, i kdyby panoval normální stav, nakonec museli 13. ročník v tomto prostředí uskutečnit celý. A zájem o tento formát předč...

Filmový festival Juniorfest se přesouvá do online světa

4.November » Radio Junior
Báli jste se, že letos přijdete o filmové zážitky na Juniorfestu? Žádný strach. Festival bude!Přesouvá se do online světa.

Filmový festival Juniorfest začíná už tento pátek. Bude online

3.November » Radio Junior
Báli jste se, že letos přijdete o filmové zážitky na Juniorfestu? Žádný strach. Festival bude! Přesouvá se do online světa.

13. ročník Juniorfestu startuje 6. listopadu a bude on-line

3.November » ČRo
Dvanáct ročníků Juniorfestu se odehrávalo v kinosálech měst Plzeň, Dobřany, Domažlice, Přeštice a Horšovský Týn. Třináctý bude kvůli koronavirové situaci jiný.

Host: Judita Soukupová, ředitelka Juniorfestu, a Michal Šašek, výkonný ředitel festivalu

27.October » ČRo 2 - Praha
V jaké podobě proběhne letošní ročník festivalu pro děti a mládež? Lze vůbec z nevýhody těžké doby vymačkat nějaká pozitiva?

Filmový Junirofest bude kompletně na internetu

20.October » Kultura Deník.cz
Festival nabídne každý den na internetu živé přenosy ze speciálního studia, ale také projekce. Program bude uveřejněn v nejbližších dnech.

Další oběť koronaviru. Populární filmový festival pro děti bude jen na internetu

19.October » Plzeň.cz
Kompletně do on-line prostoru se v listopadu přesune festival filmů pro děti a mládež Juniorfest. Namísto setkání s filmy a jejich tvůrci v Plzni, Domažlicích, Dobřanech, Přešticích a Horšovském Týně letos přehlídka, konaná od roku 2008, nabídne ž...

Filmový festival Juniorfest se v listopadu celý uskuteční on-line

19.October » Seznam Zprávy
Kompletně do on-line prostoru se v listopadu přesune festival filmů pro děti a mládež Juniorfest. Namísto setkání s filmy a jejich tvůrci nabídne přehlídka živé přenosy a filmové projekce na internetu,

David Morse se kvůli stávce Lufthansy nezúčastní Juniorfestu

14.November » Týden.cz
Hollywoodský herec David Morse se kvůli stávce zaměstnanců letecké společnosti Lufthansa nezúčastní plánované návštěvy Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Juniorfest.

Stávka Lufthansy znemožnila přílet hvězdného Davida Morseho na Juniorfest

7.November » Region Plzeň
Hollywoodský herec David Morse se kvůli stávce zaměstnanců letecké společnosti Lufthansa nemůže zúčastnit plánované návštěvy Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Juniorfest.

David Morse se kvůli stávce Lufthansy nezúčastní Juniorfestu

7.November » Týden.cz
Hollywoodský herec David Morse se kvůli stávce zaměstnanců letecké společnosti Lufthansa nezúčastní plánované návštěvy Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež Juniorfest.

Tato informační stránka o Michal Šašek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Šašek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes