Zbyněk Vičar

Vztahuje se k

“Zaraguza ukázala, jak pracovat s youtubery”

30.července » MEDIAR
U reklamních katů vítězí další kampaň značky Axe s GoGem. Nepříliš pozitivní ohlasy sklidilo nálepkování Prague Pride z dílny Havasu a rapová show Pedra od Knowlimits.

Prima Comedy Central natáčí druhou řadu Comedy Club

3.listopadu » RadioTV
Česká stand-up comedy show s názvem „Comedy Club“ se dočkala natáčení druhé série, herec Tomáš Jeřábek přivítal známé interprety i nové talenty. Na základě úspěchu původní tvorby Prima Comedy Central plánuje další novinku.

Humor je v podstatě škodolibost s pointou, razí úspěšní brněnští komici

24.srpna » iDNES.cz
Právník, starosta nebo reklamní textaři baví lidi v klubech i televizi. Ve stand-up comedy show NaMikrofon začnou mířit na bránice diváků už desátou sezonou. Další články k tématu: Pořád chtějí to moje Š-š-š, šepotám, svěřuje se původní zpěvačka m...

Humor je v podstatě škodolibost s pointou, razí úspěšní brněnští komici

24.srpna » iRegiony Impuls
Právník, starosta nebo reklamní textaři baví lidi v klubech i televizi. Ve stand-up comedy show NaMikrofon začnou mířit na bránice diváků už desátou sezonou.

Interaktivní hry mohou zlepšit nízkou finanční gramotnost dětí

12.března » Rodinné finance
Ochota Čechů vzdělávat se ve finanční gramotnosti klesá. Většina se totiž domnívá, že financím rozumí dobře. Chování nás ale usvědčuje z opaku – naše schopnost dobře hospodařit je podprůměrná. Nejohroženější jsou vedle lidí s nižšími příjmy a vzdě...

Praha: Nízkou finanční gramotnost našich dětí mohou zlepšit interaktivní hry

11.března » ParlamentniListy.cz
Ochota Čechů vzdělávat se ve finanční gramotnosti klesá. Většina se totiž domnívá, že financím rozumí dobře. Chování nás ale usvědčuje z opaku - naše schopnost dobře hospodařit je podprůměrná.

Nízkou finanční gramotnost našich dětí mohou zlepšit interaktivní hry

10.března » Praha
Ochota Čechů vzdělávat se ve finanční gramotnosti klesá. Většina se totiž domnívá, že financím rozumí dobře.
Michal David - Český zpěvák

Tato informační stránka o Zbyněk Vičar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zbyněk Vičar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes