Zbyněk Vičar

Related to

Stand Up komici se budou snažit v pořadu „Na Stojáka!“ rozesmát návštěvníky chrudimského R klubu

24.October » novinychrudim
Oblíbenou Stand Up komedy „Na Stojáka!“, během které tentokrát vystoupí Jakub Žáček, Ester Kočičková a Zbyněk Vičar, přivítá chrudimský R klub v sídlišti Na Rozhledně v sobotu 26. října ve 21 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji k dispozici v resta...

Přijdou náhodou, nebo se jen podívat. Zákazníků je málo, říká prodejkyně z Jalty

13.September » Brněnský deník
Brno - Obchodní pasáž v paláci Jalta, která po letech letos v červnu ožila, zaplnily obchody. V pátek se návštěvníkům slavnostně otevře také kinokabaret. Podle prodejců ale lidé o pasáži zatím často neví.

Stand-up comedy jako Brno. V Jaltě otevírají kabaret ve stylu 30. let

12.September » iDNES.cz
Pestře laděný suterén opravené Jalty nabízí kabaretní scénu ve francouzském hávu. S hudbou 30. let i vzdušnou akrobacií. Oficiální otevření je připravené na pátek, vlastní program startuje v sobotu show s názvem Hollywood Babylon. Další články k t...

Stand-up comedy jako Brno. V Jaltě otevírají kabaret ve stylu 30. let

12.September » iRegiony Impuls
Pestře laděný suterén opravené Jalty nabízí kabaretní scénu ve francouzském hávu. S hudbou 30. let i vzdušnou akrobacií. Oficiální otevření je připravené na pátek, vlastní program startuje v sobotu show s názvem Hollywood Babylon.
Chantal Poullain - Česko-francouzská herečka
Iva Pazderková - Česká herečka
Michal David - Český zpěvák
Karel Čapek - Český spisovatel

Tato informační stránka o Zbyněk Vičar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zbyněk Vičar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes