15
new stories - click to show

Anna Hrdinová

Related to

Online: Reportéři Seznam Zpráv na cestě k padlé Avdijivce

19.February » Seznam Zprávy
V 726. den války - pět dní před dovršením dvou let od plnohodnotné ruské invaze na Ukrajinu - se na východ napadené země vypravili reportér Jan Novák a fotograf Stanislav Krupař. Toto jsou zápisky z jejich cesty.

Putin kritikům neodpouští. Za mřížemi čekají na svůj osud další

17.February » Seznam Zprávy
Alexej Navalnyj rozšířil dlouhý seznam lidí, kteří zemřeli kvůli tomu, že se odvážili protivit Putinovu Kremlu. Drsným podmínkám ruského vězení čelí i další, například Vladimir Kara-Murza nebo Ivan Safronov.

Nepřátelská železná lady z Estonska. Rusko chce dostat premiérku za mříže

13.February » Seznam Zprávy
Estonská premiérka Kaja Kallasová se za poslední dva roky stala jednou z předních osobností evropské politiky. I díky tomu, že už dlouho před invazí na Ukrajinu varovala svět před Ruskem. To se jí teď mstí.

Glosa: Do Česka dorazil ekologický zločin z USA. Plastová okurka

12.February » Seznam Zprávy
Na okurky hadovky ofáčované igelitem jsme si už bohužel zvykli. Se zpožděním za Spojenými státy ovšem do Česka dorazil trend zavařovaček prodávaných po jednom kusu, každá zatavená v plastu. Jde o jednu z cest, jak zničit planetu.

Nekompromisní vůči Rusku, silné v NATO. Finsko čeká po volbách příklon k Západu

12.February » Seznam Zprávy
Ve finských prezidentských volbách zvítězil Alexander Stubb. Zemi, která sdílí 1300 kilometrů dlouhou hranici s Ruskem, pod jeho vedením čeká těsnější spolupráce se Západem, říká finský politolog Markus Kröger.

Vnitro Tvrdíkovi prominulo milionový dluh za dovoz roušek

10.February » Seznam Zprávy
V roce 2020 daroval Jaroslav Tvrdík dvěma nemocnicím zdravotnický materiál. Za jeho přepravu státním letadlem ale nezaplatil. Stát se tomu věnoval tři roky, Ministerstvo vnitra nakonec milionový dluh prominulo.

Biden bojuje s obrazem zapomnětlivého starce. Zatím ale vrší chyby

10.February » Seznam Zprávy
Tvrzení o problémech s pamětí prezidenta USA Joea Bidena se podle Bílého domu nezakládají na pravdě a viceprezidentka Kamala Harrisová i další demokraté tvrdí, že jsou politicky motivované. Biden ale v posledních dnech vrší chyby.

Číňané oslavují začátek Nového lunárního roku, letos je ve znamení draka

10.February » Seznam Zprávy
Znamení draka je symbolem síly, úspěchu a štěstí. Oslavy známé také jako Svátky jara jsou důležité i pro Vietnamce nebo Korejce.

Babiš: Zůstanu, dokud mě budete potřebovat

10.February » Seznam Zprávy
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš zahájil sněm hnutí na pražském Chodově. Ve volbě předsedy nemá protikandidáta, chce více hlasů než minule.

Šťastné slovo: Bezpečí dětí má přednost. Svého psa si dejte na vodítko

10.February » Seznam Zprávy
Pokud porovnáme práva vašeho – možná i slušně vychovaného – psa na volný pohyb a mého dítěte na pocit bezpečí, vždycky musí mít navrch dítě.

Lidé v Gaze přežívají díky krmivu pro zvířata a rýži, riziko hladomoru roste

10.February » Seznam Zprávy
Lidé na severu Pásma Gazy trpí nedostatkem jídla. Humanitární pomoci je totiž stále častěji odepírán přístup do zasažených oblastí. Tamní obyvatelé tak často pijí nepitnou vodu, roste i akutní podvýživa mezi malými dětmi.

Izrael podle Sýrie provedl další vzdušné údery na předměstí Damašku

10.February » Seznam Zprávy
Izrael ráno znovu ostřeloval syrské hlavní město. Podle Syrské organizace pro lidská práva mohly útoky zabít „osoby nesyrské národnosti“. V dané oblasti totiž působí libanonské hnutí Hizballáh a další proíránské skupiny.

Tato informační stránka o Anna Hrdinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Hrdinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes