Andrej Rády

Vztahuje se k

Výstava: Andrej Rády a Pavel Rožboud

28.června » Písecký svět
V pondělí 3. července bude v 17 hod. v Galerii Portyč zahájena výstava Andreje Rádyho a Pavla Rožbouda. Výstava potrvá do 27. července.

15 minut slávy centrálních bank je u konce. Důvod k radosti?

7.února » investicniweb.cz
V pokrizových letech to byli centrální banky a jejich představitelé, kdo dokázal nejvíce hýbat trhy a na kom z velké části ležela tíha finančního světa. Těchto patnáct minut slávy (pardon, vlastně asi osm let) nyní zřejmě končí. Do světel reflekto...

Dow na 20 000 aneb Jak se překonávají bezvýznamné tržní hranice

29.ledna » investicniweb.cz
Index Dow v týdnu poprvé překonal hladinu 20 000 bodů a uzavřel nad ní. To si zaslouží menší historické okénko.

Milionářská tabulka: Kolik peněz budete mít za 25 let?

10.ledna » investicniweb.cz
Všichni asi máme jasno v tom, že je lepší více vydělávat než utrácet, pokud tedy nejsme moderní tvůrci státních rozpočtů. Co když si ale stanovíme konkrétní finanční cíl (a tak by to mělo být) a chceme vědět, kolik peněz potřebujeme měsíčně ukláda...

Americké akcie: Dlouhodobý růstový trend měl loni namále, žádná analýza ho do budoucna neochrání

9.ledna » investicniweb.cz
Pohled na krátkodobé grafy je zajímavý pro tradery, s využitím dlouhodobých křivek je ale možné odhalit, zda se nechystá změna sekulárního trendu. A zdá se, že americký akciový býk loni utekl hrobníkovi z lopaty.

Pět lednových problémů pro (americké) akcie

29.prosince » investicniweb.cz
Finanční poradce, bloger, televizní komentátor a glosátor světa investic Joshua Brown v jediném tweetu vyjevil pět velice dobře uvěřitelných faktorů, které by mohly způsobit protivítr nejen americkým akciím během prvních týdnů roku 2017.

Jak chtějí v roce 2017 investovat finanční poradci a co si z toho (ne)vzít

27.prosince » investicniweb.cz
Společnost State Street Global Advisors se koncem letošního roku zeptala zhruba 800 amerických finančních poradců, jak hodlají alokovat peníze do jednotlivých typů investic v roce 2017. Je krásné, když grafy promluví.

Z krize do krize: Smrtící (ne)kulturní koktejl Wall Street má tři hlavní přísady

16.prosince » investicniweb.cz
Wall Street dlouho byla a pro mnohé zůstává centrem finančního světa. Ten přitom v podstatě přechází z krize do krize? Proč? Ne každý má to štěstí, aby hledáním odpovědi na tuto otázku živil rodinu, a tak vezměme zavděk poznatky akademiků.

O velké tržní lásce a plášti vlajícím ve větru

12.prosince » investicniweb.cz
Americký akciový trh to má v posledních týdnech dobré. Spekulanti nakupují naději na menší regulaci a fiskální podporu ekonomiky a nedívají se u toho vlevo ani vpravo. Spolknou jejich návnadu drobní investoři?

Rok 2017 a zelená pro akcie: Užijte si závěr býčího cyklu, do tří let skončí

2.prosince » investicniweb.cz
V horizontu následujícího roku předpokládáme rostoucí zájem o akcie, což by se mělo projevit na růstu jejich cen. Nejprve se ale připravme na vyšší volatilitu.

Chcete zbohatnout? Něco prodejte!

1.prosince » investicniweb.cz
Vezměte všechny milionáře (nebo lidi ještě bohatší), z celé směsi pečlivě vyjměte výherce v loteriích a jiná hazardérská štístka a také všechny ty, kterým bohatství spadlo do klína jako dědictví. Najdete jeden společný znak. Možná by se vlastně da...

Je libo technickou analýzu na 200letém grafu? Máte ji mít!

29.listopadu » investicniweb.cz
O úrocích s trochou nadsázky, i když to tak nebylo myšleno. Zkušená technická analytička Louise Yamadaová před pár dny ve vysílání CNBC celkem suše zdůvodnila, proč výnosy amerických vládních dluhopisů vlastně musejí růst, a dodala i býčí výhled p...
Matěj Ruppert - Český zpěvák

Tato informační stránka o Andrej Rády zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Rády" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes