15
new stories - click to show

Ethan Law

Related to

29. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 15)

10.October » Divadelní noviny
Z toho, co jsem měla možnost vidět, mne oslovily české inscenace silněji než ty zahraniční aneb Mezinárodní festival Divadlo s odstupem několika dnů.

29. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 15)

6.October » Divadelní noviny
Z toho, co jsem měla možnost vidět, mne oslovily české inscenace silněji než ty zahraniční aneb Mezinárodní festival Divadlo s odstupem několika dnů.

Runners aneb Kdo chvíli stál…

19.August » Opera PLUS
Cirk La Putyka představil na Letní Letné jednu ze svých nejnovějších inscenací, Runners. Téma nepochybně uzrálo v tichosti doby pandemie, kdy nebylo proč a kam běžet, ale o to zběsileji se při rozvolňování lidé snažili doběhnout čas, který se neza...

Výbušný Kabaret Dynamit a rozpitý Kaleidoscope na olomouckom Cirkuskuse

10.August » Taneční aktuality
Tanečník a choreograf Igor Vejsada na začátku července u příležitosti svých pětašedesátých narozenin oficiálně ukončil svou aktivní taneční kariéru. Není divu, že neustále musí uvádět na pravou míru, že ale ještě neodešel do penze.

Dva dny Cirkuskusem doprovázel diváky Cirk La Putyka

27.July » Divá báze
Dny 14. a 15. července patřily na Cirkuskusu v olomouckém letním kině Cirku La Putyka, který zde uvedl inscenace Kabaret Dynamit a Kaleidoscope, ale také ve středu uspořádal workshop zaměřený na cirkusové disciplíny. Během obou večerů tento soubor...

Open Air festival CIHLAFEST zažije premiérové představení Cirku La Putyka „Kabaret Dynamit“

8.July » ProtiŠedi.cz
Jubilejní ročník festivalu CIHLAFEST nedaleko Slapské přehrady se letos uskuteční v sobotu 21. srpna. Po roční pauze na dvou scénách v zahradách chráněného bydlení vystoupí od 11 hodin herci, hudebníci, žongléři a artisté. Návštěvníci se mohou těš...

Runners – Běžet neznamená doběhnout

S úderným názvem pro nejnovější inscenaci Runners vyběhl Cirk La Putyka vstříc letní sezóně ve svém zbrusu novém šapitó Azyl 78 na pražském Výstavišti. V těsném sousedství parku Stromovka se to běžci navíc jen hemží.

Runners: nezakotvit, nestanout, zůstat stále v pohybu

1.July » Kulturio.cz
Cirk La Putyka představil svou nejnovější inscenaci Runners, v níž se posouvá od nového cirkusu k pohybovému divadlu. The post Runners: nezakotvit, nestanout, zůstat stále v pohybu appeared first on Kulturio.cz .

Kam utekl Cirk La Putyka?

Novinka Cirku La Putyka se slovy tvůrců inspirovala citátem z knihy Zrozeni k běhu Christophera McDougalla: Nejvíc běháme, když je nejhůř. Běh je s lidstvem odnepaměti a generace mu přisuzují různou důležitost.

Nejvíc běháme, když je nejhůř. Herci La Putyky zdolávají trať dlouhou jako maraton

11.June » Bleskově.cz
Ve stanu na pražském Výstavišti soubor uvedl svou první letošní novinku. Inscenace o běhání spojuje pohybové divadlo s novým cirkusem.

RECENZE: Zachytit okamžik. Cirk La Putyka vypráví na obřím běžeckém páse

11.June » iDNES.cz
Novocirkusový Cirk La Putyka zahájil letní sezonu v šapitó Azyl78 novinkou Runners. Představení věnované fenoménu běhání překvapí mluveným slovem i pro soubor poměrně netypickou hudbou.

Tato informační stránka o Ethan Law zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ethan Law" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes