Ian Adensam

Related to

Tohoto fešáka vyvdá Simona Babčáková: Hereččin snoubenec Ian Adensam se pochlubil sedmnáctiletým synem

29.June » Super.cz
Herečka Simona Babčáková (47) má z bývalého vztahu dvě děti, a ani její snoubenec, trenér Ian Adensam, není bezdětný. Sedmnáctiletým synem se pochlubil na narozeninové oslavě herečky Simony Praskové.

4 roky po rozvodu má zásnuby se svalovcem!

22.June » NašeHvězdy.cz
Herečka ze seriálu Comeback Simona Babčáková (47) se rozhodla, že po čtyřech letech po rozvodu zpečetí dvouletý vztah se svalovcem a osobním trenérem hvězd Ianem Adensamem (42). „Žádost proběhla před bustou Járy Cimrmana v Malostranské besedě,“ pr...

Poprvé od zásnub ve společnosti: Simona Babčáková vedle svého fitness trenéra zářila jako sluníčko

11.June » Super.cz
Herečka Simona Babčáková (47) je stále zamilovaná až po uši do sympatického fitness trenéra Iana Adensama. Ten herečku nedávno požádal o ruku a ona mu s radostí řekla "ano".

Babčáková se čtyři roky po rozvodu opět zasnoubila. Vezme si fitness trenéra

5.June » Revue iDNES.cz
Simona Babčáková (47) se čtyři roky po rozvodu podruhé zasnoubila. O ruku herečku požádal její o pět let mladší současný partner Ian Adensam (42). Bývalý atlet se momentálně živí jako tenisový a fitness trenér.

Simona Babčáková se bude vdávat. Zamilovaný fitness trenér popsal, jak proběhly zásnuby

4.June » Super.cz
Po dvou letech vztahu s fitness trenérem a velkým sportovcem Ianem Adensamem se herečka Simona Babčáková dočkala žádosti o ruku, a to na dost neobvyklém místě. Proč vybral právě Malostranskou besedu a bustu Járy Cimrmana, ale i další podrobnosti o...

Babčáková z Comebacku: 4 roky po rozvodu ZÁSNUBY se svalovcem

3.June » Aha!
Čtyři roky po rozvodu se Simona Babčáková (47) rozhodla zpečetit svůj dvouletý vztah s osobním trenérem hvězd Ianem Adensamem (42). Svalovec ji požádal o ruku na vskutku netradičním místě – před bustou Járy Cimrmana!

Herečka Simona Prasková nezahálí: Ze soudkyně bude osudová žena!

22.May » Tojesenzace.cz
Filmová, televizní a divadelní herečka Simona Prasková ( známá veřejnosti jako dřívější soudkyně Barbara nebo jako mrcha advokátka Jana Arazimová

Tato informační stránka o Ian Adensam zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ian Adensam" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes