Aneta Langerová Česká zpěvačka

Related to


Stories

Koncert Anety Langerové

11.October » Informuji.cz
Aneta Langerová je osobitá česká zpěvačka a hudebnice. Záhy po... | Hradec Králové - (2019-12-02 20:00:00 - 2019-12-02 00:00:00)

Blanka z Jáchyme, hoď ho do stroje! překonala rakovinu i rozchod: Dnes se Marta Vančurová usmívá

26.September » eXtra.cz
Je tomu už 45 let, co si Marta Vančurová (71) v roli Blanky ve snímku Jáchyme, hoď ho do stroje! získala srdce diváků. Léta po natočení filmu pro ni však nebyla příznivá, v roce 2000 jí lékaři diagnostikovali rakovinu a během boje se zákeřnou nemo...

Dorota Barová Trio

25.September » Informuji.cz
Violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová je známá zejména jako členka... | Třebíč - (2019-10-22 19:00:00 - 2019-10-22 00:00:00)

Mateřství ji v práci nebrzdí. Dcera je pro bývalou partnerku Anety Langerové naopak velkým motorem

23.September » Super.cz
Stará se o miminko a nedávno se stihla také v tichosti vdát za svého partnera Jana Malíře (71). Olga Špátová (35) přesto nadále pracuje na nových projektech.

Vaňková ze SuperStar: Chystá návrat!

17.September » Aha!
Přestože ji v historicky první SuperStar porazila Aneta Langerová (32), měla tehdy na hvězdnou kariéru našlápnuto velmi dobře. Pak se ale po Šárce Vaňkové (31) slehla zem.

Šárka Vaňková ze SuperStar: Nejdřív odešla z ČR, teď oznámila velkou novinu!

16.September » Blesk.cz
Český showbyznys může slavit! Po dlouhé pauze se finalistka historicky první SuperStar Šárka Vaňková (31) rozhodla znovu zpívat a potěšit tak nejen své staré fanoušky. Co ji k tomu tak najednou přimělo?

Dožínky Plzeňského kraje oživily rodinnou farmu

13.September » Region Plzeň
Také letos hejtmanství uspořádalo tradiční oslavy ukončení sklizně a poděkování za úrodu. Již devátý ročník Dožínek Plzeňského kraje zamířil tentokrát na rodinnou Farmu Moulisových v Milínově.

Vladivojna La Chia na podzim představí v sedmi českých městech recitál věnovaný básnířce Anně Barkovové

11.September » Literární noviny
Vladivojna La Chia, její kvarteto 4Trio (ve složení Terezie Kovalová, Sylvie Bee, Petr Uvira, Luboš Pavlík) a herečka Gabriela Míčová, držitelka Ceny Thálie a Českého lva, uvedou recitál 8 hlav šílenství věnovaný ruské „lágrové“ básnířce Anně Bark...

Bývalá partnerka Anety Langerové poprvé ukázala dceru: Tatínkovi jako by z oka vypadla

10.September » eXtra.cz
Bývalá partnerka Anety Langerové (32), režisérka Olga Špátová (35) se dostala do povědomí veřejnosti především díky lesbickému vztahu se známou zpěvačkou. Dokumentaristka se ve společnosti příliš neukazuje, nyní však udělala výjimku a na křest alb...

Ta ale vyrostla! Expřítelkyně Anety Langerové se poprvé pochlubila dvouletou dcerkou

10.September » Super.cz
Ve společnosti se dokumentaristka a kameramanka Olga Malířová Špátová (35) ukazuje jen velmi zřídka. Křest alba své kamarádky Dáši Zázvůrkové si ale nemohla nechat ujít a dorazila jí pogratulovat i s kompletní rodinkou.

Dožínky: Hejtman čepoval pivo, páter žehnal úrodě

9.September » Plzeňský deník
Plzeň - Oslavy ukončení sklizně a poděkování za úrodu se letos poprvé uskutečnily na menší rodinné farmě.

Tato informační stránka o Aneta Langerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aneta Langerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes