Martin Hykl

Related to

Kudla do zad od Fialové? Mluví se o jejím útěku z Novy!

6.September » Aha!
Podle redakce Blesku přišel web info.cz s tím, že moderátorka Střepin Markéta Fialová (48) opouští televizi Nova a přechází ke konkurenci!

Následek války s Gottem? Drobný podstoupil zákrok na klinice

12.June » Aha!
Zpěvák Milan Drobný (74), který je momentálně v dalším těžkém boji s Karlem Gottem (79), se rozhodl pro operaci, která je typická spíše u žen. Na stará kolena změnil život a neopomíjí i vzhled!

Batulková na straně Agáty? Slova, která berou za srdce...

16.May » Aha!
I přes skutečnost, že patří mezi velmi vytížené herečky, pomáhá v momentální manželské krizi syna na plný plyn. Dana Batulková (61) dokonce přišla s razantním prohlášením o malém Kryšpínovi, kterého má její snacha Agáta (34) s Mirkem Dopitou.

Zemřel Václav Posránecký (†75): Podlehl vážné nemoci

8.May » Aha!
Bojoval do poslední chvíle. Herecká legenda Václav Postránecký (†75) nakonec svůj boj s vážnou nemocí prohrál. Herec naposledy vydechl v úterý 7. května ve 22:40 obklopen rodinou a nejbižšími.

Velký návrat do Ulice? Tahle sexy herečka chce zpět…

6.May » Aha!
I když si herečka Aneta Krejčíková (28) myslela, že bude se synem Benem doma co nejdéle, zdá se, že se jí po herecké dráze přece jen zastesklo. Podle webu expres.cz prý přiznala, že najednou touží být i nějakým jiným než jen mámou. Znamená to, že ...

Pohublý Jaroslav Svěcený se zotavuje v nemocnici, požádal fanoušky o další podporu

2.February » Super.cz
Houslový virtuos Jaroslav Svěcený (58) se začal ztrácet před očima, tvrdil ovšem, že za jeho proměnou jsou soukromé problémy, které mu způsobily duševní neklid. Hudebník teď poslal svým fanouškům vzkaz z vycházky.

Vstává jak Fénix z popela: Martina Balogová 14 let po SuperStar vypadá skvěle a chystá konečně i desku

30.December » Super.cz
Se zpěvačkou Martinou Balogovou (40) , která před 14 lety zazářila v první sérii SuperStar, ale její hvězda rychle zapadla, se potkáváme vždy tak jednou dvakrát do roka, když vystupuje s kamarádem Sámerem Issou (33) . Ani tentokrát tomu nebylo jin...

František Ringo Čech: V minulém životě jsem musel být Řek

13.July » Sedmička
František Ringo Čech je dle svých slov velký workoholik. Na letošní léto proto neplánuje žádné velké dobrodružství. Nejraději totiž tráví dovolenou prací.
Iveta Vítová - Modelka a moderátorka

Tato informační stránka o Martin Hykl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Hykl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes