Miluše Bittnerová Česká herečka

Related to

Těhotná a zraněná Miluška Bittnerová: Budu rodit císařským řezem

5.July » eXtra.cz
Těšila se na to, jak si bude těhotenství užívat. Jenže všechno je jinak. Herečka Miluška Bittnerová (41) utrpěla úraz a skončila dočasně na vozíčku. Nyní prozradila, že lékaři se shodli, že pro její tělo bude ideální rodit pomocí císařského řezu.

Další rána pro těhotnou Bittnerovou, která nedávno skončila na vozíku: Po zranění menisku ještě tohle!

5.July » Super.cz
Herečka Miluška Bittnerová (41) je v 8. měsíci těhotenství, ale místo aby si požehnaný stav užívala, nemá to vůbec jednoduché. Nedávno si poranila meniskus a skončila na vozíku . Navíc to nyní vypadá, že si na něm ještě chvíli pobude. Operace, i k...

Těhotná Bittnerová skončila na vozíku, teď přišel další šok! Děsivá zpráva lékařů o miminku!

5.July » stars24.cz
Moderátorka a herečka Miluška Bittnerová (41) je kvůli zranění odkázána na invalidní vozík! Kvůli těhotenství navíc nemůže podstoupit potřebnou operaci, teď se ale dozvěděla další drtivou zprávu!

Těhotná Bittnerová (41) skončila na vozíku: Ortel lékařů je nemilosrdný!

5.July » Blesk.cz
Na invalidní vozík upoutaná Miluška Bittnerová (41) si vyslechla drsný ortel lékařů. Kvůli poraněnému menisku nepřichází v úvahu přirozený porod! Herečka je v osmém měsíci těhotenství a bude muset podstoupit císařský řez.

Těhotná Bittnerová v šoku: Drsný ortel lékařů!

5.July » Aha!
Jakoby jedna komplikace nestačila. Miluška Bittnerová (41) je na začátku osmého měsíce těhotenství upoutána na invalidní vozík, a nyní si vyslechla šokující ortel lékařů. Kvůli poraněnému menisku bude muset herečka podstoupit císařský řez.

Těhotná Miluška Bittnerová: V 8. měsíci těhotenství skončila na vozíku. Co se jí stalo?

4.July » Super.cz
Přestože se již neuvěřitelně těší na svého prvního potomka, prožívá Miluška Bittnerová (41) trochu neveselé období. V 8. měsíci těhotenství totiž skončila na invalidním vozíku. Vnadná moderátorka udělala špatný krok a poranila si meniskus v pravém...

Utrpení těhotné Bittnerové (41): Kvůli miminku skončila na vozíku!

3.July » Blesk.cz
Jedno špatné došlápnutí jí zkomplikovalo celé těhotenství! Miluška Bittnerová (41) je na začátku osmého měsíce těhotenství upoutána na invalidní vozík. A ještě dlouho bude...

Postavila partnera před hotovou věc

3.July » NašeHvězdy.cz
Dlouhých pět měs í c ů tajila Miluše Bittnerová (41) novinku, kterou potěšila všechny své příznivce. Společně se svým partnerem Rendou (45) totiž čeká miminko, o kterém tak dlouho snila. Mnohé to vcelku překvapilo, jelikož se v nedávné minulosti p...

Neštěstí vnadné Bittnerové: Kvůli miminku skončila na vozíku!

3.July » stars24.cz
Moderátorka Frekvence 1 Miluška Bittnerová (41) má pár týdnů před porodem, rozhodně ale neprožívá veselé chvíle! Kvůli miminku totiž skončila na vozíku!

Neštěstí těhotné Bittnerové: Skončila na vozíku!

3.July » Aha!
Kvůli nenarozenému miminku se Miluška Bittnerová (41) ocitla na invalidním vozíku! Nikdo z lékařů jí totiž s ohledem na pokročilé stadium těhotenství nechce operovat zraněné koleno.

Šokovala utajeným těhotenstvím!

17.June » NašeHvězdy.cz
Společností se šířily zprávy o tom, že si herečka Miluše Bittnerová (41) v nedávné minulosti prožívala naprosté peklo! Že by snad začala doplácet na svoji nálepku milenky? Údajně si totiž kvůli pomyslné aférce s moderátorem Janem Krausem (65) znep...

Vnadná Miluše Bittnerová: Před porodem prožívá peklo!

14.June » stars24.cz
Vnadná herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (41) čeká se svým přítelem prvního potomka. Před porodem ale prožívá doslova peklo kvůli nepříjemnému zranění!
Miluše Bittnerová - Česká herečka
Sylvia Turbová - Česko-slovenská herečka

Tato informační stránka o Miluše Bittnerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miluše Bittnerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes