Lukáš Adamec

Vztahuje se k

Osm let po vítězství v SuperStar neprožívá nejšťastnější období: Rozpad manželství ale zpěváka o úsměv nepřipravil

4.února » Super.cz
Jedním z hostů tiskové konference TV Markíza byl zpěvák Lukáš Adamec (31) , který v roce 2011 ve finále porazil Gabrielu Gunčíkovou (25) a stal se vítězem Česko Slovenské SuperStar.

Vítěz SuperStar se rozvádí: Po pěti letech se rozešel s maminkou svých dvou dětí

18.prosince » Super.cz
Slovenskému zpěvákovi Lukáši Adamcovi (31) se rozpadlo manželství. Vítěz druhého ročníku Česko-slovenské SuperStar se po pěti letech rozvádí s manželkou Miriam, se kterou má dvě děti.

Příjem z pronájmu a daně. Podívejte se na praktické příklady

18.prosince » FinExpert.cz
Investice do nemovitosti za účelem jejího pronájmu může přinášet zajímavý pravidelný pasivní příjem. Tento příjem je však nutné uvést do daňového přiznání, přestože může být daňová povinnost nulová. Podívejme se na praktické příklady.

SuperStar Lukáš Adamec: Rozvod! Manželku a dvě malé děti opustil po pěti letech

17.prosince » Blesk.cz
Lukáš Adamec (31) v roce 2011 vyhrál Česko Slovenskou SuperStar. O dva roky později se oženil s těhotnou přítelkyní, s níž randil pár měsíců. Narodil se jím syn Teo (4) a dcera Lea (2). Ale ani dvě malé děti jejich manželství neudržely.

ENIESA & LE´MURS vyráží na malé podzimní turné

1.listopadu » ProtiŠedi.cz
Eniesa, anebo San. je slovenská zpěvačka, hudebnice a autorka. Její třetí album Meet Blue Animal vznikl před rokem v košickém UnderGroove Records díky spolupráci s Pavlom Jeňom (IMT Smile, Cha Bud!). Právě s ním a dalšími spřátelenými hudebníky se...

Hvězda SuperStar přiznává: Občas toho mám dost, ale svých fanoušků si vážím!

8.července » stars24.cz
Slovenský zpěvák Lukáš Adamec se proslavil díky Česko-slovenské SuperStar. Od té doby se naplno věnuje hudbě. Přiznává, že je upřímně vděčný za svou popularitu a váží si každého jednoho svého fanouška. A to i když na ně občas nemá náladu!

SuperStar nevyhrála, ale zastínila i vítěze: 8 proměn talentované Celeste Buckingham

3.května » Super.cz
Druhou řadu Česko-slovenské SuperStar vyhrál před sedmi lety Lukáš Adamec (31) . V hudebním světě ale určitě mnohem víc uslyšíte o půvabné finalistce této pěvecké soutěže Celeste Buckingham (23) .

Chinaski v nové sestavě vyráží do klubů

Skupina Chinaski vyrazí na jarní klubové turné Není nám do pláče v nové sestavě. Stávající dvojici, zpěváka Michala Malátného a kytaristu Františka Táborského, doplní bubeník Lukáš Pavlík, který dosud koncertoval s Čechomorem, Ewou Farnou nebo Kam...

Hodnocení uživatelů: IAGO (Divadlo Hybernia) - 30 % [Rejpalka]

21.října » i-divadlo.cz
Janek Ledecký si napsal muzikál, který postavil na sobě a na svém vyprávění. Dramaturgický zásah by jedině pomohl. Jedna dvě poslouchatelné písničky, nepochopila jsem účel arabské agitky a Peter Strenáčik má do Araba skutečně daleko. Stejně tak ne...

Hodnocení uživatelů: IAGO (Divadlo Hybernia) - 90 % [Martin21]

27.září » i-divadlo.cz
Viděl jsem muzikál i v SR a u nás se podle mě téměř neliší. Je jiný, než ostatní muzikály, není sladkobolný, má spád a dobrou hudbu. Na VG 20/9 se mi více líbila A. J. SLOVÁČKOVÁ, než L. Černíková 23/9 - nemá dostatečný hlasový rozsah. Lukáš Adame...

Vypadá líp než o 25 mladší kolegové: Janek Ledecký na jevišti ukazuje opálený pekáč buchet a ženy šílí

26.září » Super.cz
Muzikant Janek Ledecký (55) si napsal titulní roli v muzikálu Iago doslova na tělo. A na to se také divačky mohou těšit. V druhé polovině tříhodinového díla jej mohou vidět v rozepnuté košili, kdy předvede opálené tělo a pekáč buchet na břiše.
Zora Kepková - Moderátorka
Jaroslav Smejkal - Finalista SuperStar

Tato informační stránka o Lukáš Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes