Ivona Selníková

Vztahuje se k

Vítěz SuperStar Martin Chodúr ukázal šťastnou rodinku! Syn už pořádně vyrostl. FOTO

20.března » Prásk!
Martin Chodúr (28) patří ze SuperStar k těm, kterým pomohla skutečně rozjet hvězdnou kariéru. Na prvním místě je ale pro něj rodina. Není divu, syn roste jako z vody a má se čile k světu! Už to je téměř 9 let, co Martin Chodúr vyhrál SuperStar. Od...

SuperStar Martin Chodúr ukázal rodinku: Vypadají jako reklama na štěstí!

19.března » eXtra.cz
Zpěvák Martin Chodúr (28) je se svojí o šestnáct let starší partnerkou zjevně šťastný. Plnými doušky si užívá společně strávený čas i s jejich tříletým synem Martínkem. Zpěvákův hlasový projev je naprosto nezaměnitelný, i proto válcuje hitparády s...

Partnerka vedle něj mládne: Martin Chodúr vyvedl do společnosti o 16 let starší přítelkyni v nešťastně zvoleném outfitu

18.března » Super.cz
Zázrak přírody, nebo láska a spokojené soužití? Po dlouhé době vyvedl do společnost zpěvák Martin Chodúr (28) svoji o šestnáct let starší partnerku, podnikatelku Ivonu Selníkovou, s níž má už skoro tříletého syna Martínka. A Ivona vypadá báječně.

Co dělá Chodúr, když nezpívá? Jezdí se synem na Lakatošovi!

16.května » Blesk.cz
Tenhle farmář ženu nehledá! Martin Chodúr (27) má vše, o čem snil. Báječnou partnerku Ivonu Selníkovou (43) a šikovného ročního synka Martínka.

Návrat do semeniště lehčích mravů: Martin Chodúr si s o 15 starší přítelkyní hráli na Velkého Gatsbyho!

13.května » Super.cz
Nevypadají úžasně? Zpěvák Martin Chodúr (27) a jeho přítelkyně Ivona Selníková vyrazili na Slovensku na večírek ve stylu slavného hollywoodského filmu a vzali si na něj oblečení, které jako by z dvacátých let skutečně vypadlo!

Martin Chodúr ukázal svého syna! Jeho oči vás opravdu uhranou

21.ledna » eXtra.cz
SuperStar Martin Chodúr (27) si s partnerkou Ivonou Selníkovou (42) a synem Martínkem užívá zimních radovánek v Beskydech. A ze snímku je evidentní, že chlapeček roste jako z vody.

Nejslavnější miminka roku 2016!

28.prosince » Aha!
Také rok 2016 byl plný porodů v rodinách českých i zahraničních celebrit! Na svět mimo jiné přišel vnuk nového amerického prezidenta Donalda Trumpa (70), potomků se dočkali také písničkář Tomáš Klus nebo vicepremiér Pavel Bělobrádek. Rekordmanem j...

Zpěvák Martin Chodúr (27): S partnerkou Ivonou (43) si užívají předvánoční pohodu

1.prosince » Blesk.cz
Zpěvák Martin Chodúr je šťastným otcem. S partnerkou vychovávají malého chlapečka a užívají si společných chvil. Tenkrát vyrazili na předvánoční procházku.

Martin Chodúr: Někdy si nechám i poradit

13.listopadu » Novinky.cz
Tři oktávy zdědil po své babičce Boženě. Před sedmi lety vyhrál pěveckou soutěž SuperStar a teď se chystá dobýt Prahu. Martin Chodúr, šestadvacetiletý rodák z Ostravy, zamilovaný otec syna Martina.

Martin Chodúr chystá svatbu! Má to však jednu podmínku!

8.listopadu » Týden.cz
Zpěvák Martin Chódúr už šest let žije se svojí partnerkou Ivonou Selníkovou. Přestože je jeho milá o šestnáct let starší, nic jim nebránilo v tom zplodit syna Martina, kterému za necelé dva měsíce bude jeden rok. K tomu, aby rodina byla kompletní,...

Martin Chodúr a o 16 let starší přítelkyně Ivona: Přípravy na svatbu!

7.listopadu » Blesk.cz
Zpěvák Martin Chodúr (26) si užívá tatínkovskou roli. S podnikatelkou Ivonou Selníkovou (42) má syna Martínka, ze kterého má radost každý den. Malý fanoušek tatínka přišel podpořit společně s maminkou na velký koncert do Divadla u Hasičů.

Zpěvák Martin Chodúr: Zamilované vzkazy od fanynek! Po koncertech na něj čekají

30.října » Blesk.cz
Martinu Chodúrovi (26) a jeho partnerce Ivoně Selníkové (43) se 1. ledna tohoto roku narodil syn Martin. Jak českého zpěváka proměnilo otcovství, proč potomka nezapíjel s přáteli a co říká na milostná vyznání fanynek?
Lily Allen - Anglická zpěvačka

Tato informační stránka o Ivona Selníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivona Selníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes