Břetislav Uhlář

Related to

Rusalka má dnes v Ostravě premiéru. Podívejte se na snímky z generálky

17.October » Kultura Deník.cz
/FOTOGALERIE/ Premiéra vrcholného Dvořákova díla Rusalka zazní dnes večer v ostravském divadle, které nese jméno právě po autorovi této opery. Tuto celosvětově nejslavnější a nejhranější českou operu nastudoval v nové verzi režisér Radovan Lipus.

Vzpomínka na Karla Gotta: Jak jsem si povídal s Mistrem

5.October » Kultura Deník.cz
Byl jsem mladý, spíše nervní než nervózní, když jsem téměř před čtyřiceti lety vstupoval do tehdejšího ostravského hotelu Imperial. Čekal mě první větší novinářský rozhovor a hned s Karlem Gottem. Mistr byl velmi vstřícný.

Jak Ostravsko vzpomíná na poslední koncert mistra?

Dvaačtyřicetinásobný Zlatý český slavík Karel Gott měl ve své bohaté kariéře stovky úspěšných koncertů v Moravskoslezském kraji.

Karel Gott zemřel. Jak Ostravsko vzpomíná na poslední koncert mistra?

Dvaačtyřicetinásobný Zlatý český slavík Karel Gott měl ve své bohaté kariéře stovky úspěšných koncertů v Moravskoslezském kraji.

Druhý den Colours of Ostrava: Dominantní Mariza,Tom Walker a Kryštof

/FOTOGALERIE/ Program druhého dne mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava nabídl návštěvníkům řadu atraktivních účinkujících.

Druhý den festivalu Colours of Ostrava: Dominantní Mariza,Tom Walker a Kryštof

Program druhého dne mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava nabídl návštěvníkům řadu atraktivních účinkujících.

OBRAZEM: První den festivalu Colours of Ostrava. Jako první zahrály Buty

Ostravská legendární skupina Buty zahájila ve středu v areálu Dolních Vítkovic 18. ročník mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

OBRAZEM! Buty zahájily festival Colours of Ostrava. A nezklamaly!

Ostravská legendární skupina Buty zahájila ve středu v areálu Dolních Vítkovic 18. ročník mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

Šéfka Colours Zlata Holušová: Snažím se poslouchat co nejvíce účinkujících

Nejenom přední hudebníci a zpěváci z celého světa, ale také renomovaní vědci, filozofové, literáti, výtvarníci, divadelní či taneční umělci přijedou na letošní osmnáctý ročník mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

Začínají Colours of Ostrava. Představí se The Cure i Kryštof

Nejenom světové hudební osobnosti, jako jsou The Cure, Florence + The Machine, ZAZ, Mariza, Tom Walker, Lewis Capaldi, Rosalía, ale také Kryštof a Buty, jakož i řadu dalších akcí nabídne letošní čtyřdenní mezinárodní festival Colours of Ostrava. T...

Centrum Ostravy patří Festivalu v ulicích. Nabízí exotický zážitek

/FOTOGALERIE/ Od pátečního odpoledne, kdy naštěstí sluneční paprsky už nebyly tak úmorné jako v minulých dnech, ožilo centrum Ostravy návštěvníky Festivalu v ulicích a jeho pestrým programem.

Tato informační stránka o Břetislav Uhlář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Břetislav Uhlář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes