Vera Wang

Related to

Vera Wang vsadila v nové kolekci na tyl. Rukávy kabátů na běžné nošení vypadají jako havraní křídla

17.February » Žena-in.cz
Návrhářka Vera Wang představila svou novou kolekci podzim/zima 2020 během newyorského týdne módy. Diváky zaujaly především tylové šaty v pasetlových barvách a černé kabáty s rukávy, jež vypadají jako havraní křídla.

Švédka Maja Svensson nosí celé tři roky stejné oblečení: Její přístup má bezesporu své výhody

4.December » Jen Ženy.cz
Steve Jobs, Mark Zuckerberg, Gwyneth Paltrow či Vera Wang. Tito lidé byli a také jsou proslulí tím, že nosí stále dokola stejné kousky oblečení. Jejich stylem se inspirovala také švédská podnikatelka žijící v USA Maja Svensson, kterou můžete už po...

Úspěch přichází s věkem. Příběhy lidí, kteří si začali budovat kariéru až kolem čtyřicítky

1.November » Extralife.cz
Úspěch často přichází až s věkem a rostoucími zkušenostmi. Avšak v dnešní době, kdy mnohé fascinují mladí miliardáři, se na tuto skutečnost zapomíná. Toto jsou velmi úspěšní lidé, jejichž kariéra začala vzkvétat až v pozdějším věku.

Lesk a bída z předávání cen Emmy: Kdo vypadal jako by svlékl Karla IV. z jeho róby a komu se nedalo dívat do očí?

23.September » Proženy.cz
V neděli 22. září byly v Los Angeles uděleny výroční ceny Emmy a hvězdy nejlepších televizních projektů si již svoje sošky vystavily. Jak dopadla Hra o trůny a kteří herci by (ne)uspěli, kdyby se kromě hereckého talentu hodnotil i módní vkus?

Sexy zpěvačka předvedla své křivky a promluvila o nejhorších okamžicích v životě: Být svobodná máma pro mě bylo to nejtěžší

5.June » Super.cz
Zpěvačka Ciara (33) předvedla na udílení cen CFDA Fashion Awards v New Yorku velmi zajímavý model od Very Wang a vystavila tak na odiv své sexy křivky. Matka dvou dětí má momentálně všechno, co si jen může přát, ale nebylo to tak vždycky.

O 31 let mladší manželka herce Vincenta Cassela ukázala těhotenské bříško!

18.January » Blesk.cz
Francouzský herec Vincet Cassel (52) o krásné ženy po svém boku nikdy neměl nouzi. Po rozvodu s nádhernou herečkou Monicou Bellucciovou (53) vstoupil do chomoutu letos v srpnu znovu. Jeho vyvolenou se stala mladičká modelka Tina Kunakeyová (21), k...
Grace Kellyová - Americká herečka a monacká kněžna

Tato informační stránka o Vera Wang zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vera Wang" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes