15
new stories - click to show

Antonín Procházka

Related to

SLUNCE, SENO, JAHODY JAKO MUZIKÁL

25.May » Musical opereta
Měsíc před uvedením premiéry muzikálu Slunce, seno, jahody uspořádalo Hudební divadlo Karlín setkání autorů, účinkujících, mediálních a dalších partnerů. Příspěvek SLUNCE, SENO, JAHODY JAKO MUZIKÁL pochází z musical-opereta

Helena Dytrtová jako babi od Škopků: Z postele nevyleze a pod peřinou má…

23.May » aplausin.cz
Herečka a zpěvačka Helena Dytrtová si v chystaném muzikálu Slunce, seno, jahody střihne roli poťouchlé babičky z rodiny Škopků. Na jevišti Hudebního divadla Karlín se z postele ani nehne. Přesto má před sebou veliký úkol!

Hodnocení uživatelů: Láska je láska (Divadlo Lucie Bílé) - 60 % [DivadelniFan]

21.May » i-divadlo.cz
Ale jo... Špatný to nebylo. Hlediště se smálo všemu, já tak polovině z toho. Největší úspěch měl u diváků gay pár ve sprše, u mě především fantastičtí sólisté Procházková (jako Eržika), Salvadori, Pechová a Ratajský. Výkon Bílé příjemný, ale víc mi …

Adéla Gondíková se převtělí do Heleny Růžičkové alias Škopkové: Nejdřív jsem si myslela, že je to vtip, říká

21.May » eXtra.cz
Když herečce Adéle Gondíkové (48) přišla nabídka hrát roli Škopkové, které se v komediální trilogii Slunce, seno zhostila Helena Růžičková (†67), tak si myslela, že jde o vtip. Gondíková redakci eXtra.cz prozradila, co ji k přijetí nabídky nakonec z…

Za oponou: Muzikál Maminy (Motherhood) v české premiéře

19.May » i-divadlo.cz
Po dubnové premiéře crazy muzikálu Láska je láska připravuje pražské Divadlo Lucie Bílé další hudební novinku. I tentokrát tým scény původně známé jako Ta Fantastika vsadil na humor a divákům představí komedii americké autorky Sue Fabisch. Komorní m…

Divadlo na zámku - Přes přísný zákaz dotýká se sněhu

17.May » Informuji.cz
komedie Odsouzenec Eda se vrací domů plný nezapomenutelných zážitků z... | Křimice - (2022-06-11 20:30:00 - 2022-06-11 00:00:00)

Dvě Škopkové Gondíková a Pazderková trénovaly na vesnici. Piva, vína a jídla bylo dosyta, nechyběl ani králík

17.May » aplausin.cz
Aby si herci z muzikálu Slunce, seno, jahody, jehož premiéru chystá na červen Hudební divadlo Karlín, odpočinuli a zároveň nabrali sílu do dalších zkoušek, dostali k dispozici celý areál restaurace Jaroslava Sapíka v Klokočné.

Do píseckého divadla Fráni Šrámka zavítá Humoriáda na cestách

Oblíbený zábavný rozhlasový pořad Humoriáda vyjíždí za svými posluchači. Ve středu 15. června dorazí i do Divadla Fráni Šrámka v Písku.

Cvoček. To byla přezdívka Romana Vojtka na základní škole

15.May » ČRo Plzeň
Zábavnou talk show jsme tentokrát natáčeli v kině Slavia ve Stříbře. Hosty Antonína Procházky byli herci Michaela Badinková a Roman Vojtek.

Čarodějná laboratoř Antonína Procházky

13.May » Informuji.cz
Vernisáž se uskuteční v úterý 21. června 2022 v 17 hodin. Antonín... | Ostrava - (2022-06-22 00:00:00 - 2022-09-04 00:00:00)

Tato informační stránka o Antonín Procházka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Procházka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes