15
new stories - click to show

Andrea Berecková

Related to

Horké zprávy z Dream factory (No. 1)

12.October » Divadelní noviny
Protivirovou podzimní edici ostravské Továrny na sny v pátek zahájila oceňovaná inscenace Maryša (mlčí), souboru Depresivní děti touží po penězích, a mně činí nesmírné potěšení moci hned v úvodu reportu konstatovat, že navzdory neradostné aktuální...

Labské pábení

Na termálním koupališti v Brné se letos Činoherní studio představilo s Pábiteli – úsměvnou, něžnou, chvílemi však i mrazivou koláží z některých literárních děl Bohumila Hrabala.

OBRAZEM: Pábitelé přinesli na děčínský zámek laskavou humoresku

Do světa Bohumila Hrabala se přenesli diváci čtvrtečního představení v jižních zahradách děčínského zámku. Činoherák přivezl poslední novinku své 48. sezóny Pábitelé.

Hodnocení uživatelů: Pábitelé (Činoherní studio Ústí nad Labem) - 100 % [Lucacs]

29.June » i-divadlo.cz
Ach...moje duše plesá. Tohle představení bude velmi oblíbené. Krásné, poetické, hravé, melancholické, hrabalovské pábení. U jednoho zhlédnutí nezůstanu. Vřele doporučuji!

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 23)

Od čtenáře -- Divadlo po éře koronaviru. První premiéry konce sezóny: Antigona v Činoherním studiu Ústí a Protokol v pražské Celetné.

Křížové výpravy J. P. Kříže (No. 23)

Od čtenáře -- Divadlo po éře koronaviru. První premiéry konce sezóny: Antigona v Činoherním studiu Ústí a Protokol v pražské Celetné.

Ústecké Činoherní studio uvede 25. května odloženou premiéru antického dramatu Antigona

26.May » ČRo Sever
Kvůli omezenému počtu diváků uvede Činoherní studio 2 premiéry, a to 25. května a 26. května a také 2 reprízy.

Činoherní studio uvedlo premiéru moderně pojaté hry Antigona

26.May » Seznam Zprávy
ediné otevřené divadlo v Ústeckém kraji, Činoherní studio v Ústí nad Labem, dnes uvedlo premiéru moderně pojaté interpretované verze Sofoklovy starořecké tragédie Antigona s podtitulem Fuck You, Daddy.

Sněž tu online žábu (No. 2)

Festival francouzského divadla Sněz tu žábu je v plném proudu a pokračuje v nastoleném trendu; v hlavní roli je opět kamera. Druhý den se nesl „ve znamení Guillaumů“.

RECENZE: Mladý Trojan dostal od Abstinenta razítko na herecký talent

1.November » iDNES.cz
Že osmnáctiletý Josef Trojan zdědil po svých rodičích vedle podoby i herecký dar, bylo zjevné už od jeho prvních pokusů. Nicméně v Abstinentovi má poprvé titulní roli – a lze říci, že coby vzpurný teenager v protialkoholní léčebně dostal na svůj t...

Abstinent: Josef Trojan se představí v roli osmnáctiletého alkoholika v novém filmu

21.October » TVGURU.cz
S prvními listopadovými dny přijde do kin český film Abstinent s výmluvným podtitulem – Jízda na dno lahve i života je rychlejší, než si myslíš… Zkušený režisér a scenárista David Vigner vypráví komorní příběh o mládí a svobodě, o snech a realitě,...

Tato informační stránka o Andrea Berecková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Berecková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes