15
new stories - click to show

Martin Belianský

Related to

Z tiskových zpráv: Kdopak by se strachu bál

8.March » i-divadlo.cz
Divadlo Minor uvede ve čtvrtek 10. března v 18:00 první premiéru v novém roce Mia a velryba. V dobrodružném příběhu se diváci díky režisérce Anně Klimešové a dramaturgovi Borisi Jedinákovi ponoří do mořských hlubin, kde se v útrobách obrovské velryb…

Seriál, který opět neuvidíte. Zkouškový se vrací v nových šesti epizodách

8.April » RadioWave
Šestice vysokoškoláků se od 8. dubna vrací v nových šesti epizodách prvního českého hraného podcastu pro mladé Zkouškový. Hrdinové a hrdinky budou řešit vztahy, bydlení, rodinu, ale i duševní zdraví nebo hejtry na sociálních sítích.

Seriál, který opět neuvidíte. Zkouškový se vrací v nových šesti epizodách

31.March » ČRo
Šestice vysokoškoláků se od 8. dubna vrací v nových šesti epizodách prvního českého hraného podcastu pro mladé Zkouškový.

Mizantrop aneb je nutné vyhořet? (k inscenaci Jana Friče)

10.June » Revolver Revue
„Existuje málo dramatických typů, které mají jednoznačný výklad – typ ,mizantrop‘ mezi ně patří. Název hry dokonce můžeme použít s malým ,m‘ a mluvit o škarohlídovi, bručounovi, který nemá rád lidi,“ píše v časopise Nár…

Malá velká inventura 2019 (No. 3)

24.February » Divadelní noviny
Jen když prýští, má nová krev na jevišti smysl. V této inscenaci však ukápla krve sotva kapka. (O inscenaci Anny Klimešové & kol. Zápisky z volných chvil)

Tato informační stránka o Martin Belianský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Belianský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes