15
new stories - click to show

Anette Nesvadbová

Related to

Extáze se vrací druhým rokem vrací do bazénu Barrandovských teras

16.May » gregi.net
Byla považována za jednu z největších hvězd stříbrného plátna, nejkrásnější ženu světa. Kromě toho jí mnozí přiznávají podíl na řadě vědeckých vynálezů. Vystřídala šest manželů, zkusila být producentkou a milovala telefonování. Příběh Hedy Lamarr, k…

Lid versus Peer Gynt

Poslední premiéra končící sezóny potvrzuje mou celosezonní domněnku, že Činoherní studio není žádná zakonzervovaná oblastní scéna... O inscenaci ČS Ústí Peer Gynt v režii Michala Háby.

Hrdinka svatojánské noci

7.November » Divadelní noviny
Láska je klíčem vítězství. Anebo aspoň k naději… O inscenaci pohádky Karla Šiktance Svatojánský oheň v Činoherním studiu Ústí nad Labem.

Nezáleží na vzhledu, ale na srdci

1.November » Divadelní noviny
Jemná práce s lidovou symbolikou a nadčasovým konfliktem dobra a zla umožnila ústeckým tvůrcům převyprávět pohádku Karla Šiktance Svatojánský oheň prostě a nenásilně.

Změna v repertoáru: Perníková chaloupka (čekání na lopatu) (A studio Rubín)

13.October » i-divadlo.cz
Titul měl premiéru na podzim 2020 mezi dvěma lockdowny, poté bylo několikrát avizováno obnovení, ale vždy z něho sešlo. Po dvouleté pauze bylo rozhodnuto o stažení z repertoáru bez oficiální derniéry.

Změna v repertoáru: My děti ze stanice Zoo (Činoherní studio Ústí nad Labem)

12.October » i-divadlo.cz
Inscenace bude mít v listopadu 2022 obnovenou premiéru s částečně novým obsazením. Za Veroniku Soumarovou hlavní roli přebírá Andrea Berecková, za Terezu Volánkovou role přebírá Anette Nesvadbová, Matúš Bukovčan alt. Ctirad Götz.

Den člověka nebo večer chaosu?

Inscenace Den člověka je uváděná na studiové scéně Obejvák, nacházející se ve třetím patře budovy Činoherního studia v Ústí nad Labem. Scénografie i mobiliář pomáhají navodit docela věrný dojem menšího, zabydleného obýváku.

Anette Nesvadbová: Vysněná byla žurnalistika

6.January » Divadelní noviny
Vystudovala DAMU, pět let byla v angažmá brněnského Národního divadla a dnes je Annette Nesvadbová členkou ústeckého Činoherního studia, hostuje v Divadle v Řeznické a stále více se také objevuje před kamerou.

Vnučka Miloše Nesvadby (†95): Premiéra bez dědečka

27.September » Ahaonline.cz
Bude jí moc chybět. Anette Nesvadbová (28) byla zvyklá, že dědeček Miloš Nesvadba (†95) chodil na každou její premiéru. „Jezdil i do Brna, kde jsem byla pět let v angažmá,“ říká herečka

Vnučku Miloše Nesvadby (†95) Anette čeká velký den: Poprvé ale bez dědečka!

26.September » Blesk.cz
Bude jí moc chybět. Anette Nesvadbová (28) byla zvyklá, že dědeček Miloš Nesvadba (†95) chodil na každou její premiéru. „Jezdil i do Brna, kde jsem byla pět let v angažmá,“ říká herečka.

Tato informační stránka o Anette Nesvadbová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anette Nesvadbová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes