15
new stories - click to show

Andrej Lyga

Related to

Česká taneční platforma: Z druhé strany

24.April » Opera PLUS
Když se koná festival Česká taneční platforma, snažíme se zachytit v reprízách inscenace které jsme nestačili vidět na premiérách, nebo zprostředkovat zajímavosti z programu reportážně. Letos jsme ale zkusili položit pár otázek také směrem k dramatu…

Česká taneční platforma: Tancem k nalezení sebe ve zrychleném světě

17.April » Opera PLUS
Na České taneční platformě se letos představil výběr inscenací, z nichž většinu jsme již měli možnost vidět v jejich premiéře. Několik kousků ale přesto uniklo naší pozornosti, a tak je festival vítanou příležitostí se k nim vrátit. Nabízíme malé oh…

Andrej Lyga: Pohádka pro odvážné

2.October » Informuji.cz
„Odvaha je odolnost vůči strachu, ovládnutí strachu - ne absence... | Malovice - (2023-11-04 16:00:00 - 2023-11-04 00:00:00)

Loop – V kruhu sami se sebou

23.August » Taneční aktuality
Letenské sady opět ožily novým cirkusem a divadlem. Mezinárodní festival již podvacáté hostí české a zahraniční umělce.

Cirkusy u nového jezera... (No. 1)

19.August » Divadelní noviny
20. ročník Mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná oficiálně začal sice ve čtvrtek, ale fakticky vlastně už den předtím... O premiéře Losers Cirque Company Loop a úvodní show. Zahajujeme denní zpravodajství.

Nový cirkus kolem nového jezera (No. 1)

19.August » Divadelní noviny
20. ročník Mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná oficiálně začal sice ve čtvrtek, ale fakticky vlastně už den předtím... O premiéře Losers Cirque Company Loop a úvodní show. Zahajujeme denní zpravodajství.

Svá těla i duše herci nastavili nekorektním vtípkům. Vytvořili tak čistě mužský svět nevhodný pro feministky

28.July » Lidovky.cz
Improvizační skupina My kluci, co spolu chodíme (jistě ne náhodou připomene slavný román Bylo nás pět) si v poslední době získává stále větší pozornost. A nyní v létě uvádějí show Ponorka, která měla premiéru v rámci festivalu ARENA na lodi Tajemstv…

Ponorka versus surfaři na kolísavých vlnách

Improvizační jednotka My kluci, co spolu chodíme uvedla s koncem tradiční divadelní sezóny v rámci festivalu ARENA premiéru své novinky Ponorka. Co do spontaneity zdatní performeři se tematicky zanořili do vod mužské (ne)soudržnosti.

Fejetorecenze No. 2: Piece of Pleasure a splynutí s krizí jako návod na život

31.May » Opera PLUS
To takhle jednou jdete do Ponce na představení a najednou z toho zjistíte, že jste už opravdu úplně jiná generace. V posledních dnech to tedy lítá ze spousty jevišť. Tuhle v KD Mlejn esence úzkostí studentů choreografie. Pozvánka na Novou generaci s…

Blízko daleko Ostravy (No. 1)

Patnáctý ročník ostravského festivalu Dream Factory, který nese motto Blízko od sebe, ve čtvrtek 25. května začal. Já ale na festivalovou vlnu v Pokladu nasedla až druhý den... Zahajujeme festivalová zpravodajství.

DEKKADANCERS VSTOUPÍ DO NOVÉ DIVADELNÍ SEZÓNY SPOLUPRACÍ S CHOREOGRAFEM ARTHUREM PITOU

Chvíle napětí mají diváci možnost zažít spolu s hrdinou Pohádky pro odvážné. Temný příběh je inspirovaný lidovými pohádkami Pavla Dobšinského a beze slov jej vypráví jediný aktér a autor inscenace Andrej Lyga.

Tato informační stránka o Andrej Lyga zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Lyga" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes