15
new stories - click to show

Samuel Budiman

Related to

Hodnocení uživatelů: Konec rudého člověka (Divadlo v Dlouhé) - 80 % [Jana Králová]

20.March » i-divadlo.cz
Chvílemi zdlouhavé, ale jinak skvělé představení. Je mrazivé a děsivé, jak současné a naprosto autentické a nepřehnané to je. Lze jen doporučit

Chcete jít proti proudu? Nebojte se klasiky a zkuste Raye Charlese nebo Antonína Dvořáka

9.May » Radio Junior
Samuel Budiman dabuje, točí filmy, hraje fotbal a poslouchá vážnou hudbu. V podcastu Trenduj prozradí, jak vybočit z davu.

Hodnocení uživatelů: Konec rudého člověka (Divadlo v Dlouhé) - 80 % [Terezak]

6.April » i-divadlo.cz
Ubrala bych mírně na délce, místy je to trochu rozvleklé,jinak ale velmi dobré. Má to atmosféru, vyrovnané herecké výkony v čele s J. Vondráčkem a hezkou scénu.

Změna v repertoáru: Veselá vdova (Hudební divadlo Karlín)

9.October » i-divadlo.cz
Koprodukční inscenace pražského Hudebního divadla Karlín a Divadla J. K. Tyla Plzeň byla v Praze stažena bez oficiální derniéry. Ani plzeňská derniéra, původně plánovaná na prosinec 2022, se neuskuteční a titul se již na programu neobjeví.

Bezruký Frantík. Černo-černá groteskní komedie na motivy skutečného života Františka Filipa

5.June » ČRo
„Víte, kdo byl bezrukej Frantík? Já ho znal, chudáka. Ten člověk nohama psal i maloval.“ Legendární hláška Františka Filipovského jako divadelního ochotníka z prvního filmového dílu Básníků má reálný základ. Poslechněte si příběh o silné vůli, boji …

Tato informační stránka o Samuel Budiman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Samuel Budiman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes