15
new stories - click to show

Jiří Weissmann

Related to

Hodnocení uživatelů: Kaleidoscope (Cirk La Putyka) - 70 % [Jerman]

3.August » i-divadlo.cz
Je to nový cirkus nikoliv divadlo v pravém smyslu slova, můžeme se tedy obdivovat bravůrním akrobatickým kouskům ale co se hereckého projevu týče není zase tak moc co hodnotit. Nevím zda podobné performance je patřičné recenzovat na tomto fóru věn...

RECENZE: Taneční krasohled. Desetiletý Cirk La Putyka oživila čerstvá krev

19.July » iDNES.cz
Hlavně pobavit po těžkých časech si vzalo za cíl nejnovější představení novocirkusového souboru Cirk La Putyka. V novince Kaleidoscope lze poprvé vidět několik nových tváří souboru; přinesly do jeho řad velké okysličení.

Kaleidoscope – Mnoho barev, hodně příchutí

Jednou z vlajkových lodí letošního kulturního jara se nepochybně stal Cirk La Putyka. Po vyhlášení stavu nouze se tým okolo Rostislava Nováka ml. odvážil mezi prvními skočit do virtuálních vod...

Cirk La Putyka nás nechává nahlédnout do svého Kaleidoscope

16.June » Kulturio.cz
Novocirkusový soubor Cirk La Putyka po více než dvouměsíční nucené přestávce může zase hrát před diváky. The post Cirk La Putyka nás nechává nahlédnout do svého Kaleidoscope appeared first on Kulturio.cz .

Memories of Fools: Přijde králík, Mozart a kosmonaut do baru…

11.March » Kulturio.cz
Může to znít jako začátek vtipu, řeč je však o nové inscenaci Cirku La Putyka. Tedy nové, Memories of Fools mělo svou premiéru už loni v únoru. The post Memories of Fools: Přijde králík, Mozart a kosmonaut do baru… appeared first on Kulturio.cz .

Tato informační stránka o Jiří Weissmann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Weissmann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes