15
new stories - click to show

Kristina Záveská

Related to

Výbušný Kabaret Dynamit a rozpitý Kaleidoscope na olomouckom Cirkuskuse

10.August » Taneční aktuality
Tanečník a choreograf Igor Vejsada na začátku července u příležitosti svých pětašedesátých narozenin oficiálně ukončil svou aktivní taneční kariéru. Není divu, že neustále musí uvádět na pravou míru, že ale ještě neodešel do penze.

Dva dny Cirkuskusem doprovázel diváky Cirk La Putyka

27.July » Divá báze
Dny 14. a 15. července patřily na Cirkuskusu v olomouckém letním kině Cirku La Putyka, který zde uvedl inscenace Kabaret Dynamit a Kaleidoscope, ale také ve středu uspořádal workshop zaměřený na cirkusové disciplíny. Během obou večerů tento soubor...

Kaleidoscope – Mnoho barev, hodně příchutí

Jednou z vlajkových lodí letošního kulturního jara se nepochybně stal Cirk La Putyka. Po vyhlášení stavu nouze se tým okolo Rostislava Nováka ml. odvážil mezi prvními skočit do virtuálních vod...

Cirk La Putyka nás nechává nahlédnout do svého Kaleidoscope

16.June » Kulturio.cz
Novocirkusový soubor Cirk La Putyka po více než dvouměsíční nucené přestávce může zase hrát před diváky. The post Cirk La Putyka nás nechává nahlédnout do svého Kaleidoscope appeared first on Kulturio.cz .

Tato informační stránka o Kristina Záveská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristina Záveská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes