15
new stories - click to show

Ondřej Nosálek

Related to

Z tiskových zpráv: Bratři naděje Janka Jirků otevírají sezónu v Minoru

16.September » i-divadlo.cz
Ve středu 22. září 2021 od 18:00 proběhne první ze tří premiér, které plánuje divadlo Minor na podzim. Je jí inscenace režiséra Jana Jirků Bratři naděje o bratrech Kopeckých - nositelích nejznámějšího českého loutkářského příjmení a statečných leg...

Online vyhlášení Thálií 2020: Cenu získal Abrhám i Erika Stárková!

14.November » Blesk.cz
V sobotu 14. listopadu se od 20 hodin v přímém online přenosu udělovaly ceny Thálie v mnoha uměleckých kategoriích. Kdo získal cenu během netradičního vyhlášení, kterým provázel z Olomouce prezident Herecké Asociace Ondřej Kepka (51)?

Thálie jsou rozdány. Cenu za nejlepší výkon v činohře získali Groszmannová a Štěpán

14.November » Lidovky.cz
Ceny Thálie za mimořádné výkony v činohře v sobotu získali Tereza Groszmannová a Petr Štěpán. Groszmannovou ocenili za titulní roli Mirandolíny v inscenaci Národního divadla Brno. Štěpán si odnesl skleněnou plastiku se stylizovanou hereckou maskou...

Za loutkové divadlo dostal Thálii Nosálek, za alternativu Gottwald

14.November » Seznam Zprávy
Cenu Thálie v kategorii loutkové divadlo získal herec Ondřej Nosálek za roli Zátopka v inscenaci Zá-to-pek. V kategorii alternativní divadlo uspěl Jakub Gottwald za inscenaci Ur-fascism.

Thálii za celoživotní dílo letos získá Abrhám! Nominaci mají i Stárková a Savka

2.November » Blesk.cz
Ceny Thálie za celoživotní dílo získají v kategorii činohry Hana Bauerová, která vytvořila více než 150 rolí v Jihočeském divadle, a Josef Abrhám (80), jehož jméno je spojeno s Činoherním klubem.

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

30.April » VašeDěti.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije. V záznamu titulního h...

LIVE stream - Divadlo Kalich | Muzikál Mauglí

30.April » Informuji.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr... | LIVE stream - (2020-05-01 19:00:00 - 2020-05-01 00:00:00)

Český film My 2: Lovestory 21. století, třicetiletá žena uteče od svého manžela ke gayovi

2.April » Lifee.cz
Český film s podtitulem Nikdy nevíte, co vám noc přinese natočila režisérka jugoslávského původu Slobodanka Radun jako svůj celovečerní debut. Na scénáři spolupracovala se spisovatelkou Radkou Denemarkovou.

RECENZE: Zázraky na atletickém oválu. Zátopek běží v divadle Minor o život

12.October » Lidovky.cz
Premiéra hry Jana Jirků Zá-to-pek! v Divadle Minor se trefila do dnů vzrušených diskusí o velikosti a významu osobností, které opustily náš svět. Další články k tématu: Soužití nesoužití Holana s Werichem. Nová inscenace otevírá problémy, které ne...

Tato informační stránka o Ondřej Nosálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Nosálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes