15
new stories - click to show

Christine Havranová

Related to

Blažkův náměstek dlužil 8 let resortu desítky tisíc. Zaplaceno, řekl teď po dotazu

10.February » Seznam Zprávy
Z ministerstva spravedlnosti zmizely knihy za desítky tisíc korun napsané na nynějšího náměstka Antonína Stanislava. Zaplacení škody Stanislav oznámil po osmi letech. Až když se ho na dluh zeptaly Seznam Zprávy.

Jedna země, dva systémy: Ignorovat zákony je dovoleno, ale jen ve státním

9.February » Seznam Zprávy
Případ premiérova „zapomenutého“ konta v Podnikatelské družstevní záložně, který otevřely Seznam Zprávy, se nakonec dostal až na půdu Sněmovny. Nebyla to ale jediná kauza, které se redakce v uplynulých dnech věnovala.

Řidič Blažkova náměstka kšeftoval s vězni. Ministerstvo tvrdilo, že to neví

7.February » Seznam Zprávy
Vězeňská služba posílá odsouzené pracovat i na Ministerstvo spravedlnosti, kterému podléhá. Ti tam ale porušovali podmínky trestu – kupovali alkohol, měli mobily či chodili ven v civilu. Peníze zajišťoval řidič Blažkova náměstka.

Blažkův náměstek, který prchal z WC, skončil na neplaceném volnu

5.February » Seznam Zprávy
Náměstek ministra spravedlnosti Antonín Stanislav po sérii svých kauz nečekaně zmizel z úřadu. Ministr Pavel Blažek tvrdí, že je jeho náměstek z osobních důvodů na několikaměsíčním neplaceném volnu. Jeho délku ale neupřesnil.

Mlžení Blažkova náměstka: Proč útěk oknem z WC není jen komedie

17.January » Seznam Zprávy
Kauzy ministerského náměstka Antonína Stanislava se vrší. Třeba stále důvěryhodně nevysvětlil, jak utekl z toalety, kde se ukryl před dotazy reportérek. „Je to důležitý lakmusový papírek (jeho chování),“ říká Lukáš Valášek ze SZ.

Blažkův náměstek: Na záchodě jsem se schovával. Dokud novináři neodešli

15.January » Seznam Zprávy
Náměstek ministra spravedlnosti Antonín Stanislav poprvé mluvil s reportéry, kteří popisují jeho aféry. Ani po 18 otázkách však nevysvětlil, jak zmizel z toalety, kam v prosinci před novinářskými dotazy utekl.

Skrčka ministerského náměstka: Kdo špiní jeho jméno?

5.January » Seznam Zprávy
Nevyhlášená anketa Zbabělec roku 2023 má jednoznačného vítěze. Stává se jím náměstek ministra spravedlnosti Antonín Stanislav. Triumf mu vynesla gymnastická skrčka, kterou provedl při odchodu záchodovým okénkem.

„Důvodné.“ Kontrolor dává za pravdu muži, který jde proti Blažkovi

29.December » Seznam Zprávy
Kontrolor Ministerstva spravedlnosti uznal, že protikorupční podnět ředitele insolvenčního odboru je důvodný. Jan Benýšek tak má nárok na ochranu před odvetou a vyzval vládu, aby zrušila usnesení, kterým mu škrtla místo.

Policisté stíhají hajlujícího muže. Pražští strážníci proti němu nezasáhli

26.December » Seznam Zprávy
Muži, který hajloval před pražskými strážníky, hrozí trest. Strážníci proti němu na místě vůbec nezasáhli a nechali ho jít. Incident ale sledovaly reportérky Seznam Zpráv. Příslušníci městské policie jsou podezřelí z přestupku.

Náměstek ministra Blažka utekl před novináři oknem ze záchoda

21.December » Seznam Zprávy
Antonín Stanislav měl zastupitelům ve své obci Rtyně vysvětlit zjištění, která kolem jeho osoby přinesly Seznam Zprávy. Nakonec z toho náměstek ministra spravedlnosti vycouval. A před dotazy reportérů se ukryl na WC, odkud zmizel.

Nejlepší investigativní podcasty: Dvanáct tipů od naší redakce

18.December » investigace.cz
Pro všechny vášnivé posluchače našeho podcastu Odposlech a také milovníky investigativní žurnalistiky máme připravený vánoční dárek. Redakce přináší dvanáct tipů na nejlepší investigativní podcasty, které osloví nejen výtečnou prací samotných noviná…

Blažek si myje ruce a jeho náměstek předvádí dechberoucí bezskrupulóznost

8.December » Seznam Zprávy
Investigativní reportéři Seznam Zpráv tento týden sledovali jogínskou sektu, která se skrývala u Rokycan, zajímali se o korupci, která se usídlila v Pardubicích i na Olomoucku, a přišli na malé domů v krajském domově seniorů.

Tato informační stránka o Christine Havranová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Christine Havranová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes