15
new stories - click to show

Lukáš Voženílek

Related to

Použitý kuchyňský olej lze odevzdat na vybraných pumpách v Ústeckém kraji

Na vybraných čerpacích stanicích v Ústeckém kraji mohou lidé odevzdávat použitý kuchyňský olej. Slít ho musejí do speciálních plastových lahví, které po naplnění umístí do boxu u pumpy.

Festival Metronome zahájí Koller a ukrajinský ženský orchestr

Festival Metronome Prague 2023 zahájí ve středu 21. června David Koller s kapelou a ukrajinský ženský symfonický Queens Orchestra z Polska. Organizátoři festivalu to dnes řekli novinářům.

ČNB má v akciích téměř půl bilionu korun. Loni na nich značně prodělala

Česká národní banka (ČNB) spravovala ke konci loňského roku devizové rezervy v celkovém objemu 3,17 bilionu korun. Tyto rezervy jsou jednou z hlavních položek aktiv centrální banky a rozhodně nikde neleží ladem.

V zoo Ostrava se poprvé rozmnožily krajty zelené

Ostravské zoologické zahradě se poprvé podařilo rozmnožit krajty zelené. Přestože se tito hadi chovají v 80 evropských zoo, rozmnožují se v nich jen vzácně.

Ani bilion dolarů by na ně nestačil. Teď má elitní klub nového člena

30.May » Seznam Zprávy
Akcie technologické Nvidia v úterý opět nabírají rostoucí směr. Pětiprocentním růstem firma překročila hranici bilionu dolarů.

Babiš dostal kvůli Orbánovi důtku

28.May » Seznam Zprávy
Evropská sdružení liberální stran ALDE schválilo rezoluci proti Andreji Babišovi. ANO čeká prověrka jeho hodnotových postojů.

Postrach ekonomů dorazil do Česka. Mzdová spirála bude krmit inflaci

28.May » Seznam Zprávy
Inflaci v Česku stále přiživují rostoucí mzdy, Česko se tak dostává do mzdově inflační spirály. Česká národní banka (ČNB) by proto podle jejího člena Tomáše Holuba měla na příštím zasedání zvednout úrokové sazby.

Smrt na Everestu. Čech horu dal, ale jeho kamarád jen napsal SMS: Nevrátím se

28.May » Seznam Zprávy
Martin Jáchym je podle všeho 16. českým lezcem, který zdolal Everest. Podařilo se mu to 19. května za pomocí kyslíku se singapurským kamarádem Shrinivasem Sainisem (39) a šerpou Dendim. Jenže Singapurec už se dolů nevrátil.

Kde jsou klíšťata infekční. Nová aplikace vám ukáže, jakým místům se vyhnout

28.May » Seznam Zprávy
Nová aplikace Klíšťapka nabízí podrobná data o tom, kde jsou v Česku aktivní klíšťata. Ukazuje také, v jakých oblastech hrozí, že se lidé nakazí nebezpečnou boreliózou.

Spekulace kolem Běloruska: Kde jsou jaderné zbraně a co je s Lukašenkem

28.May » Seznam Zprávy
Lukašenko tento týden v Moskvě mluvil o přemisťování jaderných zbraní do Běloruska. Podle opozičního aktivisty byl následně převezen v kritickém stavu do centrální nemocnice v Moskvě.

Češi si na dovolené díky silné koruně dopřejí více než loni

28.May » Seznam Zprávy
Měsíce, kdy Češi tráví letní dovolenou, se blíží rychlým tempem a snad každého pochopitelně zajímá, jak draho nebo naopak levně bude v cílové destinaci. Díky silné koruně si Češi mohou dovolit více než v loňském roce.

Vláda chce obejít menšinové akcionáře ČEZ způsobem, jaký nemá v Evropě obdoby

26.May » Seznam Zprávy
Vláda se usilovně snaží najít zkratku k ovládnutí energetického gigantu ČEZ. Ve snaze převzít kontrolu nad společností však hodlá obejít menšinové akcionáře způsobem, který je v Evropě naprosto unikátní.

Tato informační stránka o Lukáš Voženílek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Voženílek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes