Petr Švihel

Vztahuje se k

Rusko a Indie se dohodly na nákupu systému protivzdušné obrany

5.října » Seznam Zprávy
Rusko a Indie uzavřely dohodu o dodávkách systému protivzdušné obrany za zhruba 112 miliard korun. Indii však kvůli nákupu ruských systémů hrozí americké sankce.

Kandidáta na soudce nejvyššího soudu USA Kavanaugha ze sexuálního obtěžování obvinila už druhá žena

24.září » Seznam Zprávy
Kandidáta amerického prezidenta Donalda Trumpa na soudce nejvyššího soudu USA Bretta Kavanaugha obvinila z nevhodného sexuálního chování už druhá žena. Zprávu přinesl v neděli magazín The New Yorker jen několik hodin poté, co právní výbor Senátu U...

Ministerstvo do konce roku přepracuje bodový systém. Policie chce „osolit” tři hlavní přestupky

24.září » Seznam Zprávy
Rychle přibývá pokut za rychlou jízdu a v poslední době i řidičů přistižených při jízdě na červenou.

Ministr se s odbory nedohodl na růstu platů zdravotníků

13.září » Seznam Zprávy
Nabízel jim sedm procent do tarifních platů zaměstnanců v příspěvkových organizacích ministerstva. Odbory chtěly deset procent pro všechny, jak jim slíbila předchozí vláda.

Nemá cenu zbavovat se škatulek, říká nové duo MARQET a MikAel

10.září » Seznam Zprávy
MikAel a MARQET - nové pěvecké duo tvořené zpěvákem Michaelem Foretem a Markétou Jakšlovou Plecháčovou. A právě tito umělci byli hosty pořadu Slavní.

Brněnská medička zkoumá pozitivní vliv tance na regeneraci mozku

5.září » Seznam Zprávy
Medička z Masarykovy univerzity v Brně zkoumá vliv tance na regeneraci mozku. Patrícii Klobušiakovou zaujalo především to, že by se pohybem dala ovlivnit funkce mozku. Předběžné výsledky zatím ukázaly, že při pravidelném pohybu došlo v mozku lidí ...

Američané po nové kampani pálí boty značky Nike. Rasismus, nebo patriotismus?

5.září » Seznam Zprávy
Sociální sítě zaplavila videa rozzlobených Američanů, kteří pálí oblečení a boty značky Nike. Ta začala spolupracovat mimo jiné s kontroverzním americkým fotbalistou Colinem Kaepernickem.

Nejcennější artefakt možná přežil. Vědci pátrají po vzácné lebce z brazilského muzea

5.září » Seznam Zprávy
Ve stále doutnajícím Národním muzeu v Rio de Janeiru nalezli hasiči fragmenty kostí z muzejních sbírek. Panuje tak naděje, že známá lebka, považovaná za jeden z nejcennějších artefaktů muzea, mohla obrovský požár přežít.

Výzva: Babiš není normalizátor. Jeho komunistická minulost je ale hendikep, říká miliardář Juříček

30.srpna » Seznam Zprávy
Dlouhodobě kritizuje českou justici. A nedávno na sebe strhl pozornost prohlášením, že by měl mít ministr spravedlnosti právo vstupovat do běžících soudních procesů. Miliardář, majitel průmyslového impéria Brano Group a poslanec za Babišovo ANO Pa...

Přímý přenos: Zeman přijímá na Hradě české velvyslance

29.srpna » Seznam Zprávy
Prezident Miloš Zeman na Pražském hradě přijal české velvyslance. Ti se tento týden v Praze účastní pravidelné porady. Na schůzce je přítomen i vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček, který dočasně vede i ministerstvo zahraničí.
Federico Díaz - Vizuální aktivista česko‐argentinského původu

Tato informační stránka o Petr Švihel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Švihel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes