15
new stories - click to show

Petr Švihel

Related to

Na Filozofické fakultě UK začal letní semestr, v sídle jsou krizoví interventi

19.February » Seznam Zprávy
Studenti, vyučující a další zaměstnanci se do běžného režimu vrátili poprvé od prosincové tragédie, kdy student školy zastřelil v budově 14 lidí a dalších 25 zranil.

Chtějí mít nemocnou dceru doma, kvůli inflaci ale žijí dva roky na staveništi

18.February » Seznam Zprávy
Chtěli přestavět dům pro svoji postiženou dceru. Během prací se ovšem dostali do prakticky neřešitelné finanční situace. Příběh rodičů z okraje Prahy ilustruje, v jakých potíží se mohou pečující osoby v Česku ocitnout.

Obrazem: I po dvou letech v nouzovém ubytování

17.February » Seznam Zprávy
Bývalé sanatorium s vrstevnatou historií v Rumburku slouží už dva roky jako dočasný domov pro desítky uprchlíků z Ukrajiny. Žijí zde senioři, zdravotně postižení i mladé početné rodiny.

Rusko takové lidi nepotřebuje. Rodina popisuje život v okupaci

15.February » Seznam Zprávy
Odmítli ruské doklady a postupně začali přicházet o práva ve své vlastní zemi. Rodina, která uprchla, popisuje život v části Ukrajiny, kterou okupují Rusové.

Hnutí ANO chce vyšetřovací komisi k zásahu po střelbě na FF UK

14.February » Seznam Zprávy
Poslanci hnutí ANO dnes novinářům v Poslanecké sněmovně řekli, že budou usilovat o zřízení vyšetřovací komise k zásahu u střelby na filozofické fakultě v Praze.

Proč nepřidáte všem? Poslanci se přeli o zvýšení příspěvku na péči

14.February » Seznam Zprávy
Opozice kritizuje plánované navýšení příspěvku na péči. Poslancům se například nezdá, že v I. stupni závislosti zůstane příspěvek na péči nadále 880 korun.

I pár potravin zdarma pomůže. Strach z nečekaných výdajů dusí lidi v nouzi

12.February » Seznam Zprávy
Na ženy dopadá chudoba více než na muže, ukázal nový průzkum. Před výdejnou potravinové pomoci klientky popisují jeden z důvodů: Zůstávají samy v bytech s vysokým nájmem.

Aplikace eDoklady v kostce: Jak ji používat a na co dát pozor

11.February » Seznam Zprávy
Na co lze využít mobilní aplikaci eDoklady, která může nahradit občanský průkaz? Obejde se i bez internetu? Jak je zabezpečená a co se stane s poskytnutými údaji? Seznam Zprávy připravily návod na použití v otázkách a odpovědích.

Detaily nové dávky: nutných 20 hodin práce měsíčně a do 100 tisíc na účtech

7.February » Seznam Zprávy
Sloučení čtyř současných státních dávek do jedné přinese zjednodušení pro lidi, kteří o peníze žádají. Zároveň ale mohou narazit na úskalí. Plánuje se například majetkový test. V úvahu se bude také brát školní i pracovní docházka.

Zpráva má detaily o střelbě, zbytek je začerněn. Neskutečné, zlobí se poslankyně

7.February » Seznam Zprávy
V částečně odtajněné zprávě policejního prezidia je uvedeno, jak vypadal policejní zásah krátce předtím, než střelec z fakulty spáchal sebevraždu.

Lyžování v Česku? „Za 20 let ubyde v nížinách 70 % sněhu,“ říká klimatolog

7.February » Seznam Zprávy
Kvůli nedostatku sněhu se komplikuje nejen rekreační lyžování, ale i organizování lyžařských závodů v Česku. Třeba Jizerská 50 se letos nepojede vůbec. V podcastu 5:59 situaci hodnotí klimatolog a sociolog sportu.

Jizerská 50 se bez sněhu nejede. Bedřichov chystá umělé zasněžování v lese

6.February » Seznam Zprávy
Globální oteplování je už znát i v Česku. Podle meteorologů stojí za nedostatkem sněhu a zrušením legendárního lyžařského závodu Jizerská 50. Odborníci varují, že se situace bude zhoršovat a bez umělého zasněžování to nepůjde.

Tato informační stránka o Petr Švihel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Švihel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes