Petr Švihel

Vztahuje se k

Oblečený za Pokémona a na motokáře. Tokio lze poznat unikátním způsobem

10.srpna » Seznam Zprávy
Turisté mohou navštívit slavné tokijské památky na motokárách. Stačí předložit řidičský průkaz a obléct se za Maria, Mimoně nebo Supermana.

West Hollywood chce odstranit Trumpovu hvězdu z chodníku slávy. Nezaslouží si ji, tvrdí starosta města

7.srpna » Seznam Zprávy
Rada losangeleského města West Hollywood chce natrvalo odstranit Trumpovu hvězdu z hollywoodského chodníku slávy. Důvodem je podle zastupitelů města Trumpovo jednání vůči ženám, menšinám, imigrantům nebo zdravotně postiženým lidem.

Děti nemusejí do školy. O domškoláctví má zájem stále více rodičů

6.srpna » Seznam Zprávy
Nároky na naše děti stoupají a povinnosti ve stylu „musíš” přibývají. Domácí vzdělání ale může být určitým řešením. Už jen proto, že vychází z nejpřirozenější výuky v rámci rodiny nebo komunity. Bylo a je běžné na celém světě. U nás je uzákoněno o...

Věřitelský výbor H-Systemu je v pohybu. Jeho členem se může stát i město Praha, pro magistrát je to však překvapení

3.srpna » Seznam Zprávy
Konkurzní řízení H-Systemu, které se vleče dvacet let, se zřejmě dál zkomplikuje. Nejistá je budoucnost věřitelského výboru, který už ve čtvrtek opustil jeden ze dvou zástupců státu - Finanční úřad. Bez funkčního výboru nelze v konkurzu pokračovat.

Nejsem víc dementní, než jsem byl, komentuje hvězda seriálu M.A.S.H. Alda svou diagnózu Parkinsonovy choroby

31.července » Seznam Zprávy
Americký herec Alan Alda už více než tři roky žije s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou. Až nyní o tom veřejně promluvil. I kvůli tomu, aby obdobně zasaženým ukázal, že kvůli nemoci jejich život nekončí. „Nepřestávejte se hýbat,“ nabádá je hv...

Čtyři miliony lidí bez státního občanství. Bengálcům hrozí stejný osud jako Rohingům

31.července » Seznam Zprávy
Rozhodnutí indické vlády pravděpodobně v novodobé historii vytvoří největší skupinu lidí bez státního občanství. Odvolává se na Ásámské dohody z roku 1985.

Hapal není univerzální viník. Fotbalový glosář hledal skutečný důvod sparťanské ostudy

30.července » Seznam Zprávy
Rok po výpadku s CZ Bělehrad zaskočila sparťany úspěšná sestava jiného srbského týmu, Spartaku Subotica. Sezona je na samém začátku a Sparta už vyměnila trenéra.

Tato informační stránka o Petr Švihel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Švihel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes