15
new stories - click to show

Rusko Válka

Related to

Ukrajina tvrdí, že tajná služba zabila v Rusku bývalého poslance Kyvu

Ruští vyšetřovatelé ve středečním prohlášení uvedli, že tělo bývalého ukrajinského poslance Illiy Kyvy bylo objeveno v parku na moskevském předměstí Odincovo. Mluvčí ukrajinské vojenské rozvědky Andrij Jusov jeho smrt potvrdil.

Skupina G7 vyhlásila s platností od 1. ledna embargo na ruské diamanty

Skupina zvažovala různé varianty jak omezit příjmy, které Rusko využívá ve své válce proti Ukrajině. Omezení se netýká diamantů pro průmyslové využití.

Válka objektivem českých fotoreportérů. Zachytili i vypálenou raketu HIMARS

Může válka zevšednět? Může splynout s každodenností? Na to se ptá pětice dokumentárních fotografů, kteří se rozhodli, že nechtějí, aby hrůzy válečného konfliktu zapadly mezi každodenní zprávy o počasí či sportu.

V centru Luhanska vybuchl automobil s proruským kolaborantem, píší média

Proruský politik Oleg Popov vyvázl se zraněním z atentátu v centru Luhanska, píší ruská i ukrajinská média. Ukrajinci pokládají Olega Popova za kolaboranta s ruskými okupanty, podobně jako Vladimira Rogova, který útok ohlásil.

Je to o naší ochotě překročit vlastní stín, říká Vystrčil o podpoře Izraele a Ukrajiny

6:40 » ČT24
Česko může podpořit Izrael na mezinárodní úrovni, zejména v Evropské unii, řekl v Interview ČT24 předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Podpora židovského státu byla také jedním z účelů návštěvy této země, na kterou se vydal s předsedkyní sněmovny Ma…

Kyjev obvinil Rusko z válečného zločinu. Podle videa zabíjí zajaté vojáky

3.December » Seznam Zprávy
Ukrajinská armáda obvinila ruské síly ze zastřelení nejméně dvou vzdávajících se ukrajinských vojáků v Doněcké oblasti. Po sociálních sítích se začalo šířit důkazné video. Jeho pravost ale zatím nelze nezávisle ověřit.

Rusko jde proti světu a zaplatí za to velkou cenu, říká Landovský

1.December » Seznam Zprávy
Rusové po několika měsících opět přecházejí do útoku. Ukrajinská protiofenziva z léta ke zvratu na bojišti nestačila. Prezident Petr Pavel naznačil, že je na vině mimo jiné i Západ. Polevuje naše podpora Ukrajině?

Lavrov má stát před tribunálem, ne v OBSE, říká estonský ministr zahraničí

30.November » Seznam Zprávy
Sergej Lavrov se zúčastní ministerského jednání OBSE ve Skopje. Je to porušení všech principů, na kterých je tento orgán založen, říká v rozhovoru pro SZ šéf estonské diplomacie Margus Tsahkna, který se akce rozhodl nezúčastnit.

Americký činitel: Putin neuzavře mír bez výsledků voleb v USA

29.November » Seznam Zprávy
Podle americké administrativy neuzavře ruský prezident na Ukrajině mír do doby, než budou zřejmé výsledky příštích prezidentských voleb v USA. V nich se o post hlavy státu utkají nejspíš znovu Joe Biden a Donald Trump.

Postup ukrajinských vojsk drhne. Přinese zamrznutí konfliktu jednání o míru? Experti mají jasno

29.November » Blesk.cz
Ukrajinská dlouho očekávaná protiofenziva se s příchodem další zimy zastavila a pozornost světa se přemístila ke konfliktu mezi Izraelem a Hamásem. V této situaci se začínají ozývat hlasy zvažující, zda by měl ukrajinský prezident Volodomyr Zelensky…

Pavel: Rusko je nejvýznamnější hrozbou pro evropskou bezpečnost

28.November » Seznam Zprávy
Podle prezidenta Petra Pavla je Rusko tou největší hrozbou pro evropskou bezpečnost a pro spojence NATO. Řekl to dnes na přednášce na NATO Defense College v Římě. Zdůraznil i nutnost další podpory Ukrajině.

Tato informační stránka o Rusko Válka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rusko Válka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes