15
new stories - click to show

Lenka Kabrhelová

Related to

Netanjahu vs. realita. Izraelci míní, že válka spěje ke konci, říká novinář

10.April » Seznam Zprávy
Po více než půl roce války přicházejí od Izraele rozporuplné signály. Armáda se sice stáhla z jihu Pásma Gazy, podle premiéra ale tažení nekončí. „Konec války má v rukou Benjamin Netanjahu,“ říká izraelský novinář Meron Rapoport.

Lidovci řeší vyloučení Cyrila Svobody. „Účelové a směšné,“ říká novinář

9.April » Seznam Zprávy
Ministr Petr Hladík chce vyloučit z KDU-ČSL Cyrila Svobodu. Vadí mu jeho dřívější vystoupení na webu Voice of Europe, který je nyní na sankčním seznamu. „Hladík si přifukuje svaly před sjezdem,“ říká reportér SZ Václav Dolejší.

Co se děje v redakci: Uspořádali jsme konferenci v rámci České elity

8.April » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.

O kuřátka není dobře postaráno. Jak vypadá realita české drůbeže

5.April » Seznam Zprávy
Záběry zveřejněné ochránci zvířat nasvítily mizerné podmínky pro kuřata v českých velkochovech. Podle provozovatelů farem i Státní veterinární správy ale videa zachycují realitu, která neporušuje předpisy. Kudy vede cesta vpřed?

Ruské peníze a odhalení BIS. Co (ne)víme o firmě na sankčním seznamu

4.April » Seznam Zprávy
Evropské úřady prověřují zjištění českých zpravodajských služeb, které oznámily odhalení ruské vlivové operace. V centru podezření je server Voice of Europe. Podrobnosti popisuje novinář, který se jeho fungováním zabýval už loni.

Reportér o kauze Glocin: Další podezřelé operace ve „Fialově“ záložně

3.April » Seznam Zprávy
Stovky milionů korun vybrané od drobných investorů v Česku zmizely bez zhodnocení, které slibovala firma Glocin. Peníze tekly přes kampeličku, která figuruje v dalších podezřelých kauzách. Okolnosti rozplétáme s Lukášem Valáškem.

Politici migranty využívají, aby omluvili vlastní neschopnost, říká sociolog

2.April » Seznam Zprávy
Téma migrace se v posledních měsících třeba kvůli evropskému paktu opět dostává do popředí. Jak bychom o ní měli lépe přemýšlet, abychom ji dokázali zvládat? I o tom mluvíme s nizozemským odborníkem Heinem de Haasem.

V čem selhávají česká média v zpravování o válce v Gaze, proč se to děje a co s tím?

29.March » Seznam Médium
21. 3. se v Dominikánské 8 konala debata „Média a Gaza - Jak česká média informují o válce“. Hostě konstatovali obecné selhání českých médií. Důvodů je celá řada, některé jsou pochopitelné, jiné méně. Zde je shrnutí debaty.

Expert: Výjimečná havárie mostu v USA. V Česku jde hlavně o nedbalou údržbu

28.March » Seznam Zprávy
Po zřícení části mostu v americkém Baltimoru vyvstala také otázka, jestli bylo v pořádku zabezpečení a konstrukce této důležité dopravní spojnice. Stav mostů je ale téma i v Česku. Celkový obrázek rozebíráme s expertem z ČVUT.

Co se děje v redakci: Sledujeme na Slovensku prezidentské volby

27.March » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.

Od zrození penaltové legendy k unikátnímu fotbalovému rekordu

27.March » Seznam Zprávy
Třikrát si československý a posléze český tým na evropských šampionátech došel pro medaile přes střely ze značky pokutového kopu. A při tom reprezentanti vytvořili ojedinělý rekord: střelci ani jedinkrát v historii neminuli.

Tato informační stránka o Lenka Kabrhelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Kabrhelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes