15
new stories - click to show

Vojtěch Blažek

Related to

Co se píše v inspekční zprávě o šikaně? Selhání, které škola rozporuje

9.April » Seznam Zprávy
Stížnosti na šikanu v Blovicích vyhodnotila Česká školní inspekce jako důvodné ve dvou ze třech bodů. Vyplývá to z inspekční zprávy. Škola se ale proti závěrům ohradila.

Předsednictvo lidovců se distancovalo od výroků Svobody, má zvážit odchod

9.April » Seznam Zprávy
Předsednictvo lidovců se dnes distancovalo od výroků bývalého předsedy Cyrila Svobody s tím, že poškozují dobré jméno strany, a vyzvalo ho ke zvážení odchodu z KDU-ČSL.

Policejní zásah v Liberci: Jde o zakázky stavební firmy Syner

9.April » Seznam Zprávy
Na liberecké radnici od rána zasahují detektivové NCOZ. Ve dvou budovách úřadu hledají podle dostupných informací materiály k veřejným zakázkám.

Táborníci měli domy za desítky milionů. Náčelník je převedl na sebe

9.April » Seznam Zprávy
Náčelník spolku Zálesák získal do soukromého majetku klubový dům v centru Českých Budějovic nebo penzion v Krkonoších. Tvrdí, že si tím bere zpět miliony, které dal do práce s dětmi ze svého.

Insolvenční správce zpronevěřil 67 milionů. Vydírali mě Balkánci, řekl

7.April » Seznam Zprávy
Prodával milionové majetky dlužníků, avšak věřitelům peníze neposílal. Policie obvinila jedenasedmdesátiletého insolvenčního správce ze zpronevěry. Podle zjištění Seznam Zpráv už před dvěma lety přiznal, že peníze nemá.

Vedení „Fialovy kampeličky“ plánuje likvidaci ústavu. O důvodech mlčí

5.April » Seznam Zprávy
Podnikatelská družstevní záložna s řadou prominentních členů a kontaktů oznámila úvahy o chystaném konci. Proč na program nejbližší členské schůze zařadila jako bod jednání „likvidaci a její možné dopady“, však nechce osvětlit.

HHC nahradila v bonbonech toxičtější látka. Ministerstvo chystá další zákazy

5.April » Seznam Zprávy
Po HHC se schyluje k zákazu dalších psychoaktivních látek. Ministerstvo zdravotnictví navrhuje přidat na seznam sedm substancí i jejich deriváty. Podle protidrogového koordinátora už nyní nemá stát jinou možnost.

Izraelská armáda propustí důstojníky zapojené do útoku na humanitární konvoj

5.April » Seznam Zprávy
Izraelská armáda propustí ze služby dva důstojníky, kteří se podíleli na vzdušném úderu, při němž zahynulo sedm členů humanitárního konvoje potravinové charity World Central Kitchen (WCK).

Bývalý Krejčířův člověk měl „klid na práci“. Do záložny nebylo vidět

5.April » Seznam Zprávy
Kampelička PDZ, ve které diverzifikoval úspory i premiér Petr Fiala, sehrála důležitou roli v případu zmizení stamilionů korun z úspor tisíců lidí. Účet tu totiž měla i firma Glocin, lákající na slib údajného výhodného zhodnocení.

Česko je v Evropě pořád jako skládka. Horší už je to jen na Balkáně

5.April » Seznam Zprávy
České životní prostředí zůstává jedním z nejhorších v EU. Mohou za to hlavně vysoké emise, velká produkce odpadů a neochota recyklovat. Podle posledních dat zemře kvůli znečištěnému ovzduší ročně v přepočtu 81 ze 100 tisíc Čechů.

Incident s Čínou. Její diplomat je v podezření, že sledoval viceprezidentku Tchaj-wanu

5.April » Seznam Zprávy
Diplomacie potvrdila, že řeší incident s Čínou. Její diplomat byl podle zjištění Seznam Zpráv přistižen, jak málem způsobil dopravní nehodu, když sledoval viceprezidentku Tchaj-wanu. Proti její návštěvě v Praze Čína protestovala.

Vybagrovat, zabalit, odvézt. Vyčištění od azbestu bude stát 1,5 miliardy

5.April » Seznam Zprávy
Policie už rok prošetřuje ekologickou havárii v bývalém vojenském prostoru v Milovicích. Za kontaminaci azbestem zatím nikoho neobvinila, podle posudků znalců však bude vyčištění desítek hektarů krajiny extrémně složité a drahé.

Tato informační stránka o Vojtěch Blažek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Blažek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes