15
new stories - click to show

Vojtěch Blažek

Related to

Vězení pro hvězdného bankéře. Okradl nemocnou ženu o 90 milionů

24.May » Seznam Zprávy
Petr Vitásek jako vysoce postavený manažer Raiffeisenbank okradl bohatou seniorku z Itálie, o níž se měl starat jako bankéř. Odvolací soud pravomocně potvrdil, že vyvedl její peníze přes firmou napsanou na rybáře z Makedonie.

Etická komise VŠE nahrála rektorovi k odvolání Ševčíka. Porušil kodex, tvrdí

24.May » Seznam Zprávy
Zatímco Etická komise Národohospodářské fakulty, kterou Ševčík vede, se ho zastala, celouniverzitní Etická komise VŠE shledala jeho jednání v rozporu s Etickým kodexem školy.

TMBK: Rusko čelí útoku. Ale ne Ukrajinců

24.May » Seznam Zprávy
Ruská třídenní vojenská operace má další problém. Geniální plán nepočítal s tím, že se i Rusko může stát terčem útoku. A překvapivě to nebyli Ukrajinci, kdo zaútočil. Další koláž populárního grafika pro SZ.

Když je tak zle, že hlava odmítá usnout. Kaplanovy příběhy z fronty

24.May » Seznam Zprávy
Bez přípravy a bez rozkazů pomohly ubránit Kyjev před ruským obklíčením. Dobrovolnické síly územní obrany pomáhají v okolí ukrajinské metropole dál – brání energetickou infrastrukturu. Mezi členy patří i vojenský kaplan.

Po troškách, ale důkladně. Jak a kam zmizely miliony z ŘSD

23.May » Seznam Zprávy
Podezření, že se ohýbaly veřejné zakázky na Ředitelství silnic a dálnic, nepřispělo k pověsti organizace spravující desítky miliard korun.„Podle policie to byl dobře zorganizovaný systém,“ líčí v 5:59 reportér SZ Vojtěch Blažek.

Úředník získal desítky milionů sekáním trávy. A pak ho zatkla policie

22.May » Seznam Zprávy
Byl to systém, který roky skrytě přinášel obří zisky z veřejných peněz do soukromých kapes. A stál za ním František Sedláček, exmanažer Ředitelství silnic a dálnic. Nyní obviněný, že státní zakázky přihrával firmám, které ovládal.

Exmanažer ŘSD dal zakázky za 72 milionů. Firmám napojeným na jeho družku

17.May » Seznam Zprávy
Policie odhaluje rozsáhlý případ zakázek na českých dálnicích. Bylo v něm obviněno 21 lidí a 11 firem. Seznam Zprávy znají některé podrobnosti, které se týkají podezření na bývalého manažera z ředitelství dálnic.

ČSOB ohlásila za první čtvrtletí zisk 3,6 miliardy korun

16.May » Seznam Zprávy
Bankovní skupina ČSOB ohlásila za první čtvrtletí meziroční pokles zisku o 22 procent na 3,6 miliardy korun. Současně se ale zvýšila správa aktiv na 326 miliard a bankovní skupina rostla i v dalších klíčových ukazatelích.

Zásah na ŘSD: Policie jde po bývalém klíčovém manažerovi

16.May » Seznam Zprávy
Podle zjištění Seznam Zpráv mají detektivové podezření, že František Sedláček, bývalý klíčový manažer Ředitelství silnic a dálnic, přihrával zakázky spřáteleným firmám.

Soudce nerozhoduje. Státu tak hrozí, že přijde o pozemky za miliardy

14.May » Seznam Zprávy
V největším restitučním skandálu v historii se v zákulisí bojuje o superlukrativní pozemky v Praze. Soud je může vrátit státu. Anebo nechat firmě, kterou založil podnikatel Roman Janoušek.

Rajchl vyhrál. Za projevy nebude kárně stíhán, rozhodla advokátní komora

12.May » Seznam Zprávy
Podle Jindřicha Rajchla, politika hnutí PRO a advokáta, se jedna ze stížností týkala jeho výroků o očkování proti koronaviru.

Senát kývl na to, že razítka a stavební povolení budou nadále rozdávat obce

10.May » Seznam Zprávy
Další kolo jednání o dlouho debatované novele stavebního zákona je u konce. Senát jednal o zrušení Nejvyššího stavebního úřadu a rozhodl. Stavební povolení budou, stejně jako dosud, vydávat obce.

Tato informační stránka o Vojtěch Blažek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Blažek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes