15
new stories - click to show

Tomáš Stejskal

Related to

Zlo přichází ze zásvětí. A se čtvrtou řadou hitového seriálu Stranger Things také z Ruska

24.June » Víkend
Seriál Stranger Things pokračuje čtvrtou řadou. Retro výlet hororovou krajinou osmdesátých let je opulentnější než dřív a opět skvěle oživuje démony minulosti.

Popcorn ne, radši tláču. Stranger Things přitvrdily, ale občas jim dochází dech

10.June » RadioWave
Karavana se zase rozjela! Aleš v doznívající euforii z dovolené v Egyptě pouští do éteru exotické hity, kterými ředí tíživou atmosféru závěrečné série Stranger Things.

Petici za zachování pediatrie ve Frýdku-Místku podepisují tisíce lidí

3.June » iDNES.cz
Děti z Frýdecko-Místecka musí kvůli léčbě často až do Ostravy. Přes jedenáct tisíc lidí proto podepsalo petici za obnovení plně funkčního dětského oddělení ve frýdecko-místecké nemocnici. Vedení nemocnice ho chce přeměnit v denní stacionář, vedení m…

Primátor dezinformuje, dětské oddělení nikdy zavřeno nebylo, tvrdí šéf nemocnice

/FOTOGALERIE/ Více než jedenáct tisíc lidí podepsalo petici na podporu obnovy plně funkčního dětského oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku. "Vraťte zpět plnohodnotnou dětskou péči," žádají. „Budeme dělat vše pro to, aby děti měly znovu odpovídající p…

Přes 11 tisíc lidí podepsalo petici za plné fungování dětského oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku

30.May » TV Polar
Skončila petice na podporu dětského oddělení v Nemocnici ve Frýdku-Místku. Podepsalo ji přes 11 tisíc lidí, kteří tím vyjádřili nesouhlas s omezením akutní péče. Kvůli nedostatku lékařů totiž oddělení nepřijme v případě zdravotních problémů některé …

Jediný muž, který poráží superhrdiny úsměvem. Cruise popírá zákony hollywoodského byznysu

27.May » Víkend
Lístky do kin dnes prodává zvuk úspěšných komiksových franšíz, případně jméno superhrdiny. A také Tom Cruise, který vzdoruje tomu, jak se Hollywood mění před očima.

Minisérie Iveta je naivní a plochý pop song. Co my s tím uděláme, pane diskžokej?

13.May » ČRo
„Končíme s kunou,“ hlásí úvodem Čelisti, které momentálně zajímají daleko víc žáby. „Lidem v Jirkově vadí jejich večerní kvákání, nemůžou ani koukat na televizi pořádně,“ soucítí s rozhořčením obyvatel Chomutovska Aleš. „Žáby jsou děsivý,“ říká Tomá…

Dětské oddělení frýdecko-místecké nemocnice funguje i nadále omezeně

13.May » ČRo Ostrava
Už zhruba 70 dětských pacientů musela frýdeckomístecká nemocnice poslat do jiných zdravotnických zařízení v regionu. Tamní dětské oddělení totiž čelí personální krizi.

Ani oslava, ani výsměch. Iveta Bartošová je třídílném seriálu ztvárněna jako ve snu

13.May » Víkend
Minisérie Iveta, věnovaná mládí známé zpěvačky, chce přitáhnout další diváky k platformě Voyo, kterou Nova konkuruje zahraničním videotékám typu Netflixu.

Frýdecko-místecká nemocnice ukázala, že dětské oddělení funguje

12.May » iRegiony Impuls
Bouřlivá atmosféra ve Frýdku-Místku kvůli omezení provozu tamního dětského oddělení se postupně uklidňuje. Město a nemocnice opět spolupracují.

Dětské oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku funguje, některé děti ale nepřijme a neošetří

12.May » TV Polar
Záchranná služba už vozí děti jinam. Ty, které přivedou rodiče, nemusí Nemocnice ve Frýdku-Místku přijmout. Dětské oddělení zavřené není, ale omezilo akutní péči. Do původního stavu se už zřejmě nevrátí. Pomoci by mohlo alespoň obnovení lékařské poh…

Kolaps oddělení kvůli odchodu 7 doktorů, ale i tak... Obnovujeme péči o děti!

12.May » Ahaonline.cz
Od konce března rušíme akutní ošetření pro děti! Zpráva z frýdecko-místecké nemocnice vyvolala před dvěma měsíci mezi rodiči zděšení. Nyní si mohou oddychnout. Špitál s posílením personálu péči o caparty od včerejška obnovil.

Tato informační stránka o Tomáš Stejskal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Stejskal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes