15
new stories - click to show

Lukáš Marek

Related to

Prohlíželi jsme si rány a řvali, že nás probodnul, líčil zraněný u soudu

15.January » iRegiony Impuls
Krajský soud rozplétá hromadnou bitku na českobudějovickém sídlišti Máj z loňského května. Ve čtvrtek vypovídal jeden ze zraněných a soudní znalec z oboru lékařství.

Obyvatelům sídliště ve Strakonicích hrozí zima, dodavatel dluží výrobci tepla

13.January » iDNES.cz
Teplárna Strakonice hrozí, že přestane dodávat teplo soukromé firmě Energo Strakonice, která zásobuje touto komoditou sídliště Šumavská. O dodávky tepla by mohly přijít desítky domácností. Vedení města tvrdí, že to je až krajní možnost a o teplo l...

Stavba D4 mezi Jihočeským a Středočeským krajem může začít v březnu

8.January » iDNES.cz
Vláda schválila návrh koncesionářské smlouvy na výstavbu a provoz chybějící části dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem. Nyní dokument dostane k projednání Poslanecká sněmovna. V případě schválení smlouvy by stavba měla začít v březnu, oznámilo to min...

Temelín má za sebou třetí nejlepší rok, vyrobil více elektřiny než Dukovany

5.January » iDNES.cz
Třetí nejúspěšnější rok ve výrobě energie má za sebou Jaderná elektrárna Temelín. Vyprodukovala jí 15,75 terawatthodiny, což bylo více než v Dukovanech, druhém zařízení stejného typu v republice. V jihočeské elektrárně loni zvládli například nároč...

Zápisky z karantény, k nimž vyzvalo muzeum v Ústí, vyšly knižně

5.January » Seznam Zprávy
V limitované edici si vydala jako dárek k Vánocům ústecká rodina vzpomínky jedné své členky. Zaznamenané a zveřejněné byly na základě dubnové výzvy místního muzea, aby lidé v karanténě sepisovali své paměti.

V Doubravníku za 60 milionů opravují kostel Povýšení sv. Kříže

5.January » Seznam Zprávy
Tři roky potrvá kompletní obnova kostela Povýšení svatého Kříže v Doubravníku na Brněnsku, která začala v posledních týdnech minulého roku.

Nejlepší kolekci na Salonu vín má letos Zámecké vinařství Bzenec

5.January » Seznam Zprávy
Cenu za nejlepší kolekci v Salonu vín má pro letošní rok opět Zámecké vinařství Bzenec, které je ve stovce vín zastoupeno hned desetkrát. Zvítězilo už loni.

Spojené síly: Muchova epopej by mohla být na pětadvacet let v Savarinu

5.January » Seznam Zprávy
Slovanská epopej Alfonse Muchy by mohla být podle koaličních Spojených sil pro Prahu dočasně vystavena v budovaném paláci Savarin na Václavském náměstí.

Opavská radnice připravila likvidaci jmelí na stromech

5.January » Seznam Zprávy
Opavská radnice přichystala likvidaci jmelí. Odborníci na dřeviny postupně od tohoto měsíce ošetří okolo 500 stromů.

Festival Rock for People v lednu bude ve virtuálním prostředí

5.January » Seznam Zprávy
Organizátoři festivalu Rock for People nabídnou na jeden den možnost zúčastnit se tradiční akce na královéhradeckém letišti ve virtuálním prostředí.

V Budějovicích roste čtvrť pro 2,5 tisíce lidí, budou tam školka i park

27.December » iDNES.cz
Představte si, že všichni, kteří ráno přijedou z okolních obcí za prací do Českých Budějovic, už tady zůstanou. Zhruba tak zaplněné má být krajské město v nedaleké budoucnosti. Z dnešních 94,5 tisíce se rozroste na 110 tisíc obyvatel.

Tato informační stránka o Lukáš Marek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Marek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes