Anežka Česká

Vztahuje se k

Zataženo. Česká literatura a kultura v protektorátu.

21:49 » Citarny.cz
Roku 2017 editovala Lucie Antošíková 27 statí 29 autorů na téma kultury protektorátu Čechy a Morava a pišme to po vzoru knížky takto s malým „p“.

1150. výročí smrti svatého Cyrila: ČR a SR posílají do Vatikánu velkou delegaci

Česko-slovenských oslav 1150. výročí smrti svatého Cyrila v Římě se zúčastní delegace České biskupské konference i čeští a slovenští politici. Do Vatikánu 21. a 22. března pojede také předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) a předseda slovenské Ná...

Šéf Sněmovny Vondráček letí za papežem

19.března » Novinky.cz
Předseda Poslanecké Sněmovny Radek Vondráček (ANO) bude mít ve čtvrtek soukromou audienci u papeže Františka ve Vatikánu. Chce s ním řešit mimo jiné vztah mezi státem a církví.

Přehlídka připomene i Jana Zajíce

Odry - Hodně pestrý a zajímavý bude letošní 26. ročník Celostátní přehlídky církevních škol, který pořádá Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola svaté Anežky České.

Lidé namalují, jak může za pár let vypadat. Kostel oslaví čtvrtstoletí soutěží

12.března » Břeclavský deník
Hustopeče – Hustopečský kostel svatého Václava a svaté Anežky České letos slaví pětadvacetiny. Tamější farnost proto vyhlásila výtvarnou soutěž na téma Hustopečský kostel – včera, dnes a zítra.

Čeští biskupové budou ve Svaté zemi prosit za budoucnost národa a církve

11.března » Rádio Proglas
Ode dneška do příští středy se čeští a moravští biskupové i představitelé Konference vyšších řeholních představených mužských i ženských řádů účastní společné exercicie a rovněž 117. plenárního zasedání České biskupské konference v Izraeli. Kardin...

Zataženo. Česká literatura a kultura v protektorátu.

10.března » Citarny.cz
Roku 2017 editovala Lucie Antošíková 27 statí 29 autorů na téma kultury protektorátu Čechy a Morava a pišme to po vzoru knížky takto s malým „p“.

OHLÉDNUTÍ ZA MASOPUSTEM: Pokochejte se maskami malých větších umělců

Český Krumlov - Masopustní průvod v Českém Krumlově v úterý udělal tečku za masopustním veselím. Prohlédněte si ještě jednou, jaké podivuhodné masky vytvořili žáci a studenti uměleckých škol v Českém Krumlově, stojí to za to.

OBRAZEM: Krumlovský masopust se nesl v rytmu swingu

Český Krumlov /VIDEO/ - Do ulic města vyrazil v úterý po čtvrté odpolední velkolepý masopustní průvod masek.

Byla obětí mocenských intrik a tahanic. Svatá Anežka Česká, princezna, která nebyla pyšná

2.března » Náš REGION
Proroctví mají prazvláštní schopnost. Nejsou závislá na čase. Platí trvale, ať chceme či nikoliv. Pro někoho naivní a směšná představa. Blaničtí rytíři například. Jak by mohli dnes muži v brnění a na…

Tato informační stránka o Anežka Česká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anežka Česká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes