15
new stories - click to show

Dominika Kubištová

Related to

Máme různé taktiky, jak obelstít úředníky, prozradil Fialův poradce

30.March » Seznam Zprávy
Českou ekonomiku snad zase čekají lepší časy. Abychom se ale skutečně hnuli z místa, musí vláda dotáhnout reformu důchodů, rozpohybovat trh práce a osekat zbytečnou byrokracii, říká ekonom a poradce premiéra Štěpán Křeček.

Izrael na jihu Libanonu zasáhl vůz pozorovatelů OSN, armáda to popřela

30.March » Seznam Zprávy
Několik osob mělo být zraněno v sobotním zásahu vozu pozorovatelů OSN. Izraelská armáda, která za útokem podle zdrojů agentury Reuters stojí, vinu popírá.

Na Frýdecku hoří pila, kvůli dýmu hasiči evakuovali i nákupní centrum

30.March » Seznam Zprávy
Hustý dým z hořící pily ve Frýdlantu nad Ostravicí zaplavil nedaleké nákupní středisko. Hasiči evakuovali 75 osob, nikdo nebyl zraněn. Požár se dále nešíří.

Ruský soud poslal do vazby novinářku, která natočila poslední video Navalného

30.March » Seznam Zprávy
Novinářku, která měla natočit poslední video ruského opozičního politika Alexeje Navalného, poslal soud na dva měsíce do vazby. Obviněná je z účasti v extremistické organizaci.

Pěšky 20 metrů, na procházku na vozíku. Kam až může zajít long covid

30.March » Seznam Zprávy
Eliška je jedním z tisíců pacientů, kteří v Česku trpí takzvaným postcovidovým syndromem. Většinu času tráví v posteli a k pohybu venku používá invalidní vozík. „Energeticky jsem asi na jednom procentu původních kapacit,“ říká.

Tisíce lidí s long covidem propadly systémem. „Podcenili jsme to,“ říká lékař

25.March » Seznam Zprávy
Mnoho lidí v Česku stále pociťuje obtíže po koronavirové infekci. Část dokonce musela výrazně omezit život a k pohybu používají invalidní vozík. „Sebekriticky musím říct, že jsme o nich nevěděli. Podcenili jsme to,“ říká lékař.

Přívalové deště si v Brazílii vyžádaly 23 lidských životů

24.March » Seznam Zprávy
Počet mrtvých po přívalových deštích, které zasáhly brazilské státy Rio de Janeiro a Espírito Santo, vzrostl na 23. S odvoláním na místní úřady o tom v neděli informovala agentura AP.

Izrael nebude vpouštět potravinové konvoje UNRWA na sever Gazy

24.March » Seznam Zprávy
Agentura UNRWA je v krizi od chvíle, kdy Izrael obvinil desítku jejích zaměstnanců z účasti na teroristických útocích palestinského hnutí Hamás proti Izraeli z loňského 7. října, při nichž zahynulo na 1200 lidí.

V nemocnicích v Gaze uvízli pod palbou lékaři, tvrdí Červený půlměsíc

24.March » Seznam Zprávy
Izrael tvrdí, že nemocnice v Gaze slouží k ukrývání bojovníků, zatímco Hamás odmítá, že by tato zařízení využíval k vojenským účelům.

Pražský hrad, nádražky v Indii i Jižní Amerika. Divadelní experiment se vrací

17.March » Seznam Zprávy
5:59 se vrací na scénu pražského Vzletu. Tentokrát budeme hledat s novými hosty odpověď na otázku Kde domov můj. Poslechněte si, co se od prvního vydání divadelního experimentu změnilo a o čem budou vystupující mluvit.

„Velká překvapení nenastala.“ Mají ještě filmové ceny význam?

12.March » Seznam Zprávy
Sedm Oscarů si letos odnesl snímek Oppenheimer Christophera Nolana. Co jeho triumf vypovídá o současných trendech Hollywoodu? A jak jsou na tom čeští filmaři a zdejší filmová ceremonie Čeští lvi?

Tato informační stránka o Dominika Kubištová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominika Kubištová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes