15
new stories - click to show

Radek Kedroň

Related to

Nejznámější paralympionik a vrah. Jak to, že Pistorius může z vězení?

24.November » Seznam Zprávy
Slavný paralympijský vítěz Oscar Pistorius bude začátkem ledna předčasně propuštěn z jihoafrického vězení, kde si odpykává přes 13 let za vraždu přítelkyně. Muž šokoval svět nejprve svými atletickými výkony, pak zločinem.

Kalousek na eurokandidátce Spolu? „TOP 09 náš názor dobře zná,“ říká Vondra

24.November » Seznam Zprávy
Zájemci o post v europarlamentu z kandidátky Spolu se k možné kandidatuře Miroslava Kalouska staví rozdílně. Někteří ho jasně podporují, někdo však upozorňuje, že by bývalý šéf TOP 09 musel zapadnout do „týmového ducha“.

Atlet Oscar Pistorius bude podmínečně propuštěn na svobodu

24.November » Seznam Zprávy
Bývalý vynikající postižený sportovec, který zatápěl i zdravým atletům, měl za vraždu přítelkyně strávit ve vězení 13 let. Po sedmi letech od rozsudku se však Oscar Pistorius dostane na svobodu.

Ochrana oznamovatelů podle Blažka: dehonestace a závěry do pár hodin

24.November » Seznam Zprávy
Týdenní ohlédnutí za kauzami se značkou SZ musí začít na Ministerstvu spravedlnosti. V uplynulých dnech odtamtud vybublal příběh, který naznačí, jak vážně to český stát myslí s ochranou lidí, kteří upozorní na korupci.

Ruská armáda se chlubí „dobrovolníky“ z Ukrajiny. Našli je mezi zajatci

10.November » Seznam Zprávy
Pozorovatelé se však domnívají, že realita má od „dobrovolného vstupu“ poměrně daleko. Je-li to pravda, že naverbovat Ukrajince do armády ruské úřady donutily, jde o porušení mezinárodního práva.

Justiční omyly na Zlínsku: Kolik nevinných dostaly za mříže pachové stopy?

10.November » Seznam Zprávy
Je tu nový report o práci investigativního týmu Seznam Zpráv. Pokud měly naše případy tento týden nějaký společný jmenovatel, je to selhání úřadů napříč státní správou, soudy nevyjímaje.

Nápoj s draslíkem uškodit nemusí. Dokud se nepředávkujete, varuje expert

10.November » Seznam Zprávy
V poslední době se diskutuje o vhodnosti energetických nápojů pro děti a teenagery. Na trh před nedávnem vstoupil nový nápoj Prime, který debatu opět rozvířil. Jeho složení rozebírá v rozhovoru výživový poradce.

Češi jako první získali povolení k výrobě umělého masa pro zvířata

10.November » Seznam Zprávy
Pražský startup Bene Meat Technologies (BMT) získal evropské povolení k výrobě a prodeji kultivovaného masa pro psy a kočky. Výrobou umělého masa se ve světě zabývá několik firem.

Nový sekretář ČT řečnil s dezinformátory. Česko nepovažuje za právní stát

3.November » Seznam Zprávy
„Nikdo z nás tady není právník, ale myslím si, že nepotřebuju pět vysokých škol, abych na otázku, jestli je u nás právní stát, uměl odpovědět. Odpověď zní jasně: Není,“ uvedl Igor Němec, pod něhož bude spadat právní sekce ČT.

Video velkého poprvé: Izraelská F-35 zničila střelu s plochou dráhou letu

3.November » Seznam Zprávy
Izraelská armáda zveřejnila první známé video, na kterém nejmodernější stíhačka F-35I ničí střelu s plochou dráhou letu. Raketu údajně proti Izraeli vypálili proíránští povstalci z Jemenu.

Nemůžete mít dvě střechy, mudrují lobbisti o smrti Mynářova partnera

3.November » Seznam Zprávy
Sotva jsme vydali text o podezřelých okolnostech sebevraždy podnikatele Martina Horáka, rozezvonily se telefony. Kdekdo chtěl přidat postřeh, upřesnění či nevyžádanou radu.

Odpověď čtenářům: Proč nás mají zajímat Zemanova játra

27.October » Seznam Zprávy
Po čase se reportéři investigativní sekce Seznam Zpráv vrátili k hospodaření hradní kanceláře. A musí konstatovat, že v lánské filiálce se toho od časů omilostněného korupčníka Miloše Baláka mnoho nezměnilo.

Tato informační stránka o Radek Kedroň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Kedroň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes