15
new stories - click to show

Elita Česká

Related to

Nelíbíš – poletíš a létající elity

6.February » blog.idnes.cz
Zatímco české elity si létají soukromými tryskáči, čeští zaměstnanci poletí bez udání důvodu z práce. Ekonomika se podle poradního orgánu NERV rozhýbe a zase bude líp!

Cihly zlevnily o čtvrtinu. Kdo se stavbou počkal, ušetří

24.January » Seznam Zprávy
„Mám osobní dvacetiletý plán. Před námi je teď 5–7 let, kde vidíme prostor v Česku. Jestliže chceme růst i po této periodě, nezbyde nic jiného než jít do zahraničí,“ říká v rozhovoru pro SZ Byznys spolumajitel DEK Vít Kutnar.

Naděje na nalezení přeživších v Japonsku slábne. Kritická lhůta uplynula

5.January » Seznam Zprávy
Zemětřesení v Japonsku má už devět desítek obětí. „Většina zasažených oblastí je obtížně dostupná kvůli skalám na silnicích a sesuvům půdy způsobeným deštěm a následnými otřesy,“ uvedl Musubi Yata z japonského Červeného kříže.

Památník v Letech se místo února otevře později, nejzazší termín je duben

5.January » Seznam Zprávy
Památník holokaustu Romů a Sintů v Letech na Písecku se veřejnosti otevře později, místo v únoru to bude nejpozději v dubnu. Stavební práce ovlivnilo například objevení skalního podloží nebo zvýšená hladina spodní vody.

Blažek řekl, že podá trestní oznámení v případu svého náměstka

5.January » Seznam Zprávy
Insolvenční aféra na Ministerstvu spravedlnosti pokračuje. Protikorupční ředitel úřadu doporučil ministru Blažkovi, ať předá policii manipulace u zkoušek insolvenčních správců z doby, kdy za ně zodpovídal jeho nynější náměstek.

„Začíná se mluvit o tom, že podvádíme,“ obává se Lukašenko

5.January » Seznam Zprávy
Alexandr Lukašenko se připravuje na další prodloužení své už třicetileté vlády. Nový zákon znemožňuje kandidaturu opozičníkům v exilu a běloruskému diktátorovi zajišťuje beztrestnost.

Česká Elita patří mezi nejštědřejší dárce. Vyberte nejlepší dobročinný projekt

5.January » Seznam Zprávy
Firemní dárci se významnou měrou podílejí na financování dobročinných projektů v Česku. Jejich příspěvky představují více než polovinu z 15 miliard korun, které na veřejně prospěšné účely v tuzemsku darují.
Václav Klaus - 2. prezident ČR

Tato informační stránka o Elita Česká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Elita Česká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes