15
new stories - click to show

Robert Müller

Related to

Ruská ekonomika na kolenou? Ani náhodou, jede díky zbrojení

24.February » Seznam Zprávy
Na ruskou ekonomiku se sice snesly největší sankce v historii, přesto není ani zdaleka na kolenou. Zatím. Delší válka by ji mohla poškodit.

Polští poslanci schválili „pilulku po“ od 15 let

23.February » Seznam Zprávy
Úpravu musí ještě schválit tamní senát a prezident. Jde ale o první krok ke zmírnění přísného zákona o reprodukci.

Nový spor s Londýnem: Skandinávce rozlítilo britské omezení rybolovu

23.February » Seznam Zprávy
Dánsko tvrdí, že britský zákaz lovu úhořů smačkovitých diskriminuje jeho rybáře, kteří přijdou o 18 milionů eur. Londýn argumentuje ochranou přírody, zákaz lovu v chráněné oblasti Dogger Bank mu doporučují ekologové.

Děti spí v bunkru, já mám špunty v uších, říká český podnikatel na Ukrajině

23.February » Seznam Zprávy
Tomáš Fiala působí na Ukrajině již tři dekády, od roku 2000 jako šéf investiční společnosti Dragon Capital. V rozhovoru mluví o tom, jak se země, jeho firma i on sám vyrovnávají s válkou, která trvá už dva roky.

Jak funguje ukrajinská ekonomika po dvou letech války

22.February » Seznam Zprávy
Ukrajina bude během příští dekády potřebovat půl bilionu dolarů, aby se zotavila z dopadů války, kterou Moskva rozpoutala před dvěma lety. Ukrajinská ekonomika sice poroste rychleji než řada evropských zemí, sama to ale nezvládne.

Jak nakopnout Evropu? Obchodujme více v rámci EU, říká průmysl

19.February » Seznam Zprávy
Jednotný vnitřní trh sice tvoří základ Evropské unie, ale v posledních letech se mu nedostávalo patřičné péče, soudí iniciativa Europe Unlocked. Ta chce po příští Evropské komisi, aby to napravila.

Mercedes prodal podíl v největším ruském výrobci nákladních vozů Kamaz

15.February » Seznam Zprávy
Německá automobilka Mercedes-Benz prodala 15procentní podíl v největším ruském výrobci nákladních vozů Kamaz. Stala se tak dalším západním podnikem, který dokončil odchod z Ruska po zahájení ruské invaze na Ukrajinu.

Zůstaneme jestřáby i přes klesající inflaci, vzkazuje ČNB

15.February » Seznam Zprávy
Inflace v lednu prudce zpomalila a skončila hluboko pod prognózou České národní banky. Guvernér Aleš Michl oznámil obnovení cenové stability.

Irácká ropa nahradí ruskou, se zemí máme dobré vztahy, říká Síkela

11.February » Seznam Zprávy
Česko se přibližuje tomu, kdy bude zcela nezávislé na ruské ropě, kterou nahradí dovoz z Iráku, říká ministr průmyslu Jozef Síkela.

Pět mrtvých a přes sto zraněných: Bourání mešity v Indii rozpoutalo násilí

9.February » Seznam Zprávy
Úřady v indickém městě Haldvani se rozhodly, že strhnou tamní mešitu. To vyvolalo nepokoje, při kterých zemřelo pět osob a dalších 150 jich bylo zraněných. Ve městě aktuálně platí zákaz vycházení a jsou zavřené i školy.

Fotky: Obří mrazák, který zachraňuje šampionát v biatlonu. Takhle se vyrábí sníh

9.February » Seznam Zprávy
Vysoké teploty, déšť a žádný sníh. To nejsou ideální podmínky pro mistrovství světa v biatlonu, které se v těchto dnech koná v Novém Městě na Moravě. Pořadatelé se tak spoléhají na svůj „obří mrazák“ se zásobami technického sněhu.

Jurečka: Od července se zvedne většina příspěvků na péči

9.February » Seznam Zprávy
Ministr práce Marian Jurečka v pátek představil návrh na navýšení u tří vyšších příspěvků na péči pro děti a dospělé. Mělo by se pohybovat zhruba od 11 do 40 procent. Nejnižší ze čtyř dávek by se upravovat neměla.

Tato informační stránka o Robert Müller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Müller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes