15
new stories - click to show

Jan Machonin

Related to

Na dosah od původního kódu stvoření

9.September » OSEL.cz
Interview s teoretickým fyzikem Igorem Ivanovem o popularizaci vědy, budoucnosti částicové fyziky a letních školách elementárních částic SÚJV na Bajkale a na Kamčatce.

Sattouf, Riad: Jednou budeš Arab 3

5.September » iLiteratura.cz
Třetí pokračování vzpomínek na dětství na zaostalém syrském venkově už nepřináší tolik kulturních střetů. Zato hlouběji nahlíží do mentality tamních obyvatel v osmdesátých letech.

„Redakčně upravená“ minulost

7.August » Týdeník A2
Ruské historičky, která se zabývá dějinami gulagu a perzekucemi v sovětském období, jsme se zeptali, kde leží hranice mezi historickou vědou a pamětí. Mluvili jsme o tom, jak společnost Memorial začínala s připomínáním obětí perzekucí, a narazili ...

Samoil Bileňkij: Záhada malých hmotností neutrin

3.August » OSEL.cz
Rozhovor s fyzikem a odborníkem na neutrinovou fyziku Samoilem Michelevičem Bileňkým o cestách za hranice standardního modelu, Dubně a Brunovi Pontecorvovi.

Norbert Kučerka: V biofyzice je spousta otevřených otázek

8.July » OSEL.cz
Se slovenským biofyzikem Norbertem Kučerkou jsme pohovořili o výzkumu lipidových membrán, perspektivách léčby Alzheimerovy choroby či plánované modernizaci zdroje neutronů v SÚJV.

Dmitrij Naumov: Musíme přimět neutrino k rozhovoru

16.June » OSEL.cz
Rozhovor s Dmitrijem Naumovem o roli neutrin v současné fyzice, projektu Baikal-GVD a práci ve Spojeném ústavu jaderných výzkumů

Výstava JIŘIČNÁ v Centru DOX

25.March » Protext
Praha 25. března 2019 (PROTEXT) - Eva Jiřičná patří k předním osobnostem světové architektury. U příležitosti jejího životního jubilea připravilo Centrum současného umění DOX ve spolupráci se studiem AI DESIGN rozsáhlou výstavu mapující průřez jej...
Viliam Buchert - Novinář
Jáchym Topol - Český básník, prozaik, hudebník
Jan Pavel II. - 264. papež
Michail Gorbačov - Ruský politik
Jakub Janda - Český skokan na lyžích

Tato informační stránka o Jan Machonin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Machonin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes