15
new stories - click to show

Michal Škop

Related to

V Brně k sobě mají stále nejblíže ODS s TOP 09 a ANO, ukazuje analýza

11.November » Seznam Zprávy
Na celostátní úrovni se politici ODS a ANO tváří jako rivalové, v komunální politice úzce spolupracují. Hodně vidět je to nejen Praze, ale i v Brně, domovském městě premiéra Petra Fialy nebo ministra spravedlnosti Pavla Blažka.

Česko se otevřelo migrantům. Vítáni jsou zejména Filipínci či Indové

26.October » Seznam Zprávy
Analýza počtu cizinců v ČR ukazuje, že nejvíc se Česko otevřelo uprchlíkům z Ukrajiny a významně rostou také počty lidí z Rumunska či Maďarska. Velmi rychle přibývá i občanů z dalších zemí mimo EU: Filipín, Srbska a Ruska.

Polské volby: Definitivně rozhodnuto. Kde voliči podpořili PiS a kde opozici?

17.October » Seznam Zprávy
Je sečteno. Polští vládnoucí populisté zažívají volební porážku a lze ji považovat za nejvýznamnější evropský politický zvrat v posledních letech.

Jak dopadly polské volby podle predikce Seznam Zpráv

16.October » Seznam Zprávy
Průběh sčítání se zadrhl, nyní je sečteno něco málo přes polovinu okrsků. Podle predikce polské volby v boji o většinu vyhrává opozice.

Češi dobře snášejí Slováky a Vietnamce. K jiným menšinám jsou kritičtí

9.October » Seznam Zprávy
Vztahy Čechů k národním menšinám a skupinám zachytil poslední průzkum agentury Ipsos pro Seznam Zprávy. Zdaleka nejlépe se Češi staví ke Slovákům a Vietnamcům.

Singer: Kdo skutečně vydělává na dotacích Evropské unie?

1.October » Seznam Zprávy
Evropská sice funguje i jako solidární přerozdělovací mechanismus, ovšem umožňuje také některým zemím, aby si z něho braly více, než by obecné logice odpovídalo, píše v komentáři bývalý guvernér ČNB Miroslav Singer.

Podívejte se, jak jsou nově rozložené síly na Slovensku

1.October » Seznam Zprávy
Do parlamentu se dostalo sedm stran, vrátila se křesťanská demokracie (KDH) a hnutí Republika překvapivě nezískalo ani jeden mandát.

Babiš napsal Fialovi dopis, chce schůzku kvůli sporu o Rakušana

27.September » Seznam Zprávy
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš poslal dopis premiérovi Petru Fialovi. Žádá ho o osobní schůzku a požaduje konec ministra vnitra Víta Rakušana.

Fotky svatební tragédie v Iráku: Požár nejspíš zabil i nevěstu a ženicha

27.September » Seznam Zprávy
Nejméně 100 lidí zemřelo a 150 bylo zraněno při požáru, jenž vypukl během svatebních oslav ve městě Karakoš na severu Iráku. Požár patří k nejtragičtějším v Asii za posledních 15 let.

Unikátní model. Kdo vyhraje na Slovensku parlamentní volby

27.September » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy připravily unikátní volební model, ze kterého se čtenáři pravidelně dozvědí, kdo má nejblíže k vítězství v příštích parlamentních volbách na Slovensku.

Máte blíž k Ficovi, Matovičovi nebo progresivcům? Slovenská volební kalkulačka

23.September » Seznam Zprávy
Zjistěte ve Volební kalkulačce, komu byste dali svůj hlas ve slovenských volbách. Hlasování, které sousední zemi čeká ještě tento měsíc, může značně ovlivnit osud celé střední a východní Evropy.

Fotky: Arméni se bojí, hledají úkryt u ruských mírových sil

22.September » Seznam Zprávy
V Jerevanu několikátý den v řadě protestují lidé proti způsobu, jakým arménská vláda reaguje na krizi v Náhorním Karabachu. Tu v úterý vyostřila rozsáhlá vojenská operace Ázerbájdžánu, po níž se arménské síly v oblasti vzdaly.

Tato informační stránka o Michal Škop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Škop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes