15
new stories - click to show

Konstantin Sulimenko

Related to

Šťastný podcast: Změna jména a věrnost za hrob. Kurz přežití pro členy ANO

19.February » Seznam Zprávy
Jak přežít v hnutí ANO a co o sobě ve svém podcastu prozradil Tomio Okamura, o tom dnes mluví Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Glosa: Agroarmáda se valí do Prahy

18.February » Seznam Zprávy
V pondělí vyjede na Prahu první motorizovaný traktoristický prapor České pseudozemědělské armády. Nežádá toho moc: jen konec vlády a klíčového projektu EU.

Šťastný podcast: Udavač Šídlo, dementi z KDU-ČSL a zlodějka Schillerová

12.February » Seznam Zprávy
Čím chce být Jindřich Šídlo a koho (ne)označil Marek Výborný za dementa, to vám řekne Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Zaorálek, kravaty a prdy. (Ne)povedené politické rebrandy

5.February » Seznam Zprávy
Které politické rebrandy v české politice stály za to a které dopadly katastrofálně, to vám řekne Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko a Tereza Povolná.

Šťastný podcast: Naše válka s obránci Petra Pavla začíná

29.January » Seznam Zprávy
Stručné dějiny KDU-ČSL a obranné linie kolem prezidenta Pavla, to jsou dnes témata Šťastného podcastu ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Psychotesty pro myslivce a Okamuru? Zbraně pošukům nepatří

22.January » Seznam Zprávy
Jak by se měly regulovat v Česku zbraně a v čem se plete Václav Moravec i Tomio Okamura, to vám řekne Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Víc ptáků a lvů. Vláda našla recept na popularitu

15.January » Seznam Zprávy
Proč nám všem bude už brzy líp a jakým způsobem chce vláda zachránit svou popularitu, o tom dnes mluví Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko a Ondřej Lasák.

Projev prezidenta i chov králíků. Šťastný podcast odpovídá na vaše otázky

27.December » Seznam Zprávy
Jaký bude první projev Petra Pavla? Ozval se nám šéf Madety Milan Teplý po dílu Šťastného pondělí o jeho firmě? Kdy budeme mít prezidentku a kdo to bude? Nejen na tyhle otázky odpovídá sváteční speciál Šťastného podcastu.

Šťastný podcast: Víc Vivien a herní streamy. Radíme politikům, jak na mladé

18.December » Seznam Zprávy
Co mohou udělat politici pro zatraktivnění se v očích mladých lidí a proč by vás měly zajímat Threads, to vám řekne Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Volby poštou ve Sněmovně. Čekají nás i 30hodinové projevy

11.December » Seznam Zprávy
V jakém stavu je rekonstrukce Hlavního nádraží a jestli budeme už brzy volit ze zahraničí poštou, o tom dnes mluví Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Lepší chléb i chytré fontány. Evropské dotace mění Česko

4.December » Seznam Zprávy
Které projekty podpořené dotacemi změnily Česko a kdo z ministrů má včelařský průšvih, to vám řekne Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Školy jsou jen začátek. Stávku chystají i europoslanci

27.November » Seznam Zprávy
Jak moc špatně si vede Mikuláš Bek jako ministr školství a kde hrozí další stávka, o tom spekuluje Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Tato informační stránka o Konstantin Sulimenko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Konstantin Sulimenko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes