15
new stories - click to show

Konstantin Sulimenko

Related to

Šťastné pondělí: Hladové prase, děkujeme Číně a slibujeme jako Babiš

29.September » Seznam Zprávy
Další díl satirického pořadu Jindřicha Šídla a jeho kolegů, Václava Dolejšího a Konstantina Sulimenka. Těšit se můžete opět na spoustu skvělé zábavy.

Šťastné pondělí: speciál z karantény

6.April » Seznam Zprávy
Populární týdeník Jindřicha Šídla vysílá speciální díl z karantény. Těšit se můžete na rozhovory, břitkou satiru a to není zdaleka všechno. I dnes jsme pro vás připravili skvělou show.

Milion chvilek pro demokracii vůbec nechce demokracii. Chce vládu teokracie

8.March » Seznam Zprávy
Spolek nazvaný Milion chvilek pro demokracii je jen zástěrka. Mluvili jsme s muži, kteří vše řídí doopravdy.

Šídlo ráčkuje a leze s tím do TV. Kdy ten šílený experiment inkluze skončí?

4.March » Seznam Zprávy
Investigativci z Parlamentních listů odhalili, že komentátor Seznamu Jindřich Šídlo má drobnou logopedickou vadu. A ve své pýše si troufá i namluvit audioknihu. Pojďte se přesvědčit do nahrávacího studia.

Šťastné pondělí: Pošta pro tebe: Jak se máte, Vondrovi? Otec-politik a syn-hipster se po letech sešli

27.February » Seznam Zprávy
Syn odjel pracovat do Berlína. A když se po několika letech vrátil, málem svého otce nepoznal. Jak dopadne jejich setkání před naší kamerou?

Jindřich Šídlo: Držte pusu, nebo vám zvolíme Křečka

18.February » Seznam Zprávy
Muselo to nejspíš přijít, takže to přišlo. Lídři Milionu chvilek pro demokracii, nejvlivnější české opoziční formace s nulovým volebním ziskem, ale schopností přitáhnout na náměstí českých měst statisíce lidí, udělali první vážnou chybu za víc než...

Ještě novináři, nebo už jen trapní šašci? Seznam Zprávy zaútočil na Xavera Veselého v rámci zoufalého pokusu o „satiru“

Novinář Jindřich Šídlo a jeho kolega Konstantin Sulimenko v rámci údajně „satirického“ pořadu Šťastné pondělí zaútočili na moderátora Luboše Xavera Veselého. Využili tak moderátorovu přítomnost ve studiu Seznamu, kde se nacházel při jiné příležito...

Málem jsme vyrazili na sjezd Strany zelených, ale lepší je šetřit emise

29.January » Seznam Zprávy
Ve víru událostí posledních dní jste si možná nevšimli ještě jedné věci, která zasluhuje vaši pozornost. Sjezd měla Strana zelených. Ano, zelení ještě existují. A sjeli se v Ústí nad Labem, místě, kde zelené volí tak dvacet lidí, z nichž polovina ...

Šťastné pondělí: Soukupův Týden s prezidentem skončil. Natočili jsme za něj poslední díl

20.January » Seznam Zprávy
Čtvrteční večery už nikdy nebudou stejné. Milovníci bizarní televizní dvojkombinace Týden s prezidentem (TV Barrandov) – Máte slovo (ČT1) definitivně přišli o neopakovatelný žánr rozhovoru na kolenou. Další díl satirického pořadu Jindřicha Šídla.

Šťastné pondělí: Burani, tuneláři, spratci. Jak se opozice spojuje proti Babišovi

13.January » Seznam Zprávy
Nejlepším přítelem Andreje Babiše je… ano, jeho sněmovní opozice. Malým stranám se jejich bezvýznamnost zalíbila a nehodlají na ní nic měnit.

30 – 300 – 3000. Tajná rovnice úspěchu ambiciózního politika

8.January » Seznam Zprávy
Česko má dalšího politika, co si o sobě myslí, že by z něho mohl být příští předseda vlády. A že by on mohl být hlavním vyzyvatelem premiéra Andreje Babiše. Jmenuje se Jan Čižinský, je mu 41 let, je starostou Prahy 7, zastupitelem na magistrátu a ...

Tato informační stránka o Konstantin Sulimenko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Konstantin Sulimenko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes